ДЗВІН

Народна рада Черкащини визначилась із власними кандидатами на посади обласного прокурора, начальника міліції та керівника СБУ

pdf2-4

Миколенко Віктор Андрійович

Тільки що завершилося досить емоційне та тривале засідання Президії Народної ради Черкащини, одним з головних питань якого була підтримка кандидатур на головні крісла у правоохоронних та силових відомствах області.

За підсумками обговорення, Президія Народної ради ухвалила рекомендувати Кабінету міністрів України та очільникам відповідних державних структур призначити у зв’язку із високою довірою громадян наступних працівників:

- на посаду прокурора Черкаської області рекомендовано старшого радника юстиції Миколенка Віктора Андрійовича, начальника управління захисту прав та свобод громадян Генеральної Прокуратури України, який працював заступником керівника обласної прокуратури Черкащини до 2011 року;

Пустовар Владислав Володимирович

Пустовар Владислав Володимирович

- на посаду начальника УМВС у Черкаській області –  полковника Пустовара Владислава Володими-ровича, теперішнього начальника УБОЗу обласного Управління;

- на посаду начальника УСБУ у Черкаській області підполковника Кононенка Віктора Іонасовича, заступника начальника Управління (фото Віктора Іонасовича, як справжнього розвідника ми в мережі не знайшли))).

Влад Брова
Поділитися цією новиною з друзями
2 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    Пан Миколенко працював в 2006 році в прокуратурі, де його 3 працівниці – шахраї обманним шляхом заволоділи коштами 45 громадян на суму понад 1 млн.дол.США, оборудки проводили в коридорах та кабінетах прокуратури, і пан Миколенко нічого не знав? Це шахрайство було по 2010 рік, суд пройшов.як під заказ – і прокурор і зам. Миколенко вийшли сухими з води -найшли козлів відпущення. Зараз ми готуємо позов до суду на казначейство і на керівництво (а це прокурор та зам.) на відшкодування збитків. Ось така чесна людина. Невже в Черкасах немає дійсно чесних фахівців на посаду прокурора? Все так же міняємо шило на мило.

    • Відповіcти

      ДУЖЕ ПРИЄМНО ДІЗНАТИСЯ ПРО ТЕ, ЩО МИКОЛЕНКА ВІКТОРА АНДРІЙОВИЧА РЕКОМЕНДУВАЛИ НА ПОСАДУ ПРОКУРОРА ЧЕРКАСЬКОÏ ОБЛ.МИ ЙОГО ЗНАЄМО, ЯК ПОРЯДНУ І ВИСОКО ПРОФЕСІЙНУ ЛЮДИНУ!!!!

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: