ДЗВІН

Під Москвою з’явилася перша жертва міфічних “бандерівців”

Військове протистояння в Криму не залишає байдужими і громадян нашого північного сусіди.

Брехливі чорнушні відео сюжети про звірства «бандерівців» в Криму і у східних та південних областях України баламутять рядових росіян. І є від чого.

Кадр з чергового кіношного московського "ужастіка" про "бандерівських нелюдів". Назву знаю але рекламу цього "шедевру" робити не буду

Кадр з чергового кіношного московського “ужастіка” про “бандерівських нелюдів”. Назву знаю але рекламу цього “шедевру” робити не буду

Сам, буквально вчора побачив нарізку із таких «новин». На екрані бойовики зі зброєю, що мордують російськомовних, ряди шибениць, на яких, ймовірно, «бєндєровци» будуть страчувати тих, хто говорить російською. Ще трохи із екранів телевізорів почне капати кров… Але не всі росіяни сприймають події в Україні і Криму так, як їх показує російська пропаганда. Подекуди при обговоренні ситуації в Україні виникають конфронтації і в середовищі росіян. Часом, коли у протиборчих сторін вичерпуються аргументи, в хід йдуть кулаки і важкі предмети.

Так справжня, а не кіношна російська кров пролилась у суперечці про ситуацію в Україні у Калузі. Працівник банку у цьому обласному центрі неподалік Москви вбив свого 54-річного колегу. Інцидент мав місце 7 березня під час корпоративного святкування Міжнародного жіночого дня у одному із калузьких банків. Водій банку забив до смерті менеджера. Менеджер помер внаслідок великої кількості переломів кісток черепа. Свідки кажуть, що незадовго до бійки чоловіки сперечались про політичну обстановку в Україні, – повідомляє Interfax.ru.

Російським ЗМІ треба чим по швидше згортати істерію навколо подій в Україні. Поки в Криму дійде до збройних сутичок між українськими і російськими військами, криваву різанину у Росії розпочнуть між собою самі російські громадяни, розділившись на два непримиренних табори прихильників і противників російської військової агресії в Криму.

Бо інакше знов з’являться справжні жертви міфічних “бандерівців”, як цього разу під Москвою.

Андрій Продан
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: