ДЗВІН

За регіоналом Беззубенком гірко плаче люстрація

Хвали мене моя губонько – перший заступник міського голови Черкас Віктор Беззубенко розхвалював чесність і принциповість тендерного комітету Черкас.

06130b0332a3a01d04f0fce11f3dd2c6

Логіка Віктора Беззубенка залізна. Раз тендерний комітет перевіряли всі кому не лінь, і нічого кримінального не накопали, значить комітет працює так як слід. Можна із цим і погодитись, якщо не запитувати, кому була вигідна така діяльність комітету? Відповідь на питання кілька разів давав депутат міськради Олександр Радуцький. Він не втомлюється повторювати, що прізвище корупції під час тендерних закупівель мерії незмінне як при Одаричу, так і Білоусову. При цьому Олександр Радуцький завжди вказує на Віктора Беззубенка. Може він у своїх підозрах і не такий далекий від істини?

Тепер невеликий екскурс у недавню історію.

Регіонал Віктор Беззубенко призначений на посаду першого заступника міського голови ще мером Сергієм Одаричем. Це один із плодів одаричівсько-тулубівської дружби і спільного керування містом вільних демократів і регіоналів. Перший «зам» виявився живучим. Пережив на посаді колишнього мера і дістався в.о. міського голови Черкас комуністу Віктору Білоусову у спадок від верхівки міста часів коаліції команди Одарича із біло-блакитними.

За тих часів тендерний комітет, який курував Беззубенко, зробив чимало славних справ. Одна із них – визначення переможцем тендеру на прибирання снігу. Комунальне підприємство «ЧЕЛУАШ», яке завжди виконувало ці роботи, впіймало облизня. Замість нього опікуватись прибиранням снігу випало приватній фірмі. І байдуже, що фірма не мала ні техніки, якою мала прибирати сніг із вулиць Черкас, ні робітників, ні фахівців, які мали б тими робітниками мудро управляти. Техніку фірмачі взяли в оренду у «ЧЕЛУАШу». Тому гроші за прибирання отримали одні, а фактично прибирали інші. Зате фірма ідеально вписувалась у бачення мера Черкас Одарича, яке полягало у передачі виконання послуг у місті приватникам. Комунальникам Черкас «світила» велика дуля. А комунальним підприємствам і того гірше – «жопа».

Не виграли від одаричівських нововедень і містяни. У снігу на вулицях застрягали і буксували машини, і ковзаючи на вкритих льодом дорогах товкли одна одну. Зате гроші бюджету зекономили.

Вихваляючи тендерний комітет Беззубенко і тепер згадав «позитивний» досвід позаминулої зими, і знову заспівав пісню про неефективні комунальні підприємства і ефективні приватні. Соло Беззубенка могли оцінити всі розпорядники коштів міськвиконкому під час наради у міськвиконкомі.

Відкрито заперечити Беззубенку посміла тільки директор департаменту фінансової політики міськвиконкому Наталія Джуган, яка в очі розкритикувала діяльність фірми, що прибирала позаторік сніг у місті і повідомила, що та фірма не мала не те що техніки, а навіть кваліфікованих працівників. Бо всього у її штаті було дві-три особи разом із директором.

Віктор Беззубенко запевнив, що все вище сказане – неправда, а техніка на «ЧЕЛУАШ» – «рухлядь». Але чомусь зізнався, що фірма дійсно орендувала для прибирання вулиць від снігу ту «рухлядь». І переконував, що це не корупційна схема, а правильне використання комунальної власності.

Люстрація так і плаче як за Віктором Беззубенком, так і головою міського тендерного комітету Олександром Барабохою.

Андрій Продан

Поділитися цією новиною з друзями
2 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    Давно пора.Препаскудна людина.

  2. Відповіcти

    Беззубенко не відповідає за свої слова, можна сказати – розводить Черкащан як лохів, . Не людина слова. Де його обіцяне закриття стихійної торгівлі з автомобілів на Пастерівській?

Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: