ДЗВІН

Мажоритарники від Черкащини готові влитися в нову більшість у парламенту

top-photoГолосування у Верховній Раді 29 січня, коли більшість підтримала закон про амністію авторства регіонала Мірошниченка, зовсім не означає, що фракція Партії регіонів в парламенті монолітна. Таку думку висловив народний депутат Леонід Даценко на прес-конференції в Черкасах.

За його словами, контроль Януковича над “регіоналами” у Верховній Раді втрачається. І це виявилось і в тому, що для “протиснення” провладного закону про амністію у парламент спішно прибув президент, який погрозами змусив “регіоналів” проголосувати. Даценко каже, розкол у лавах Партії регіонів побачив за настроями нардепів-мажоритарників від Черкащини.

“Фактично більшість із них, крім Антона Яценка, були готові проголосувати за закон опозиції. А відповідно, на перспективу, почати формувати демократичну більшість у Верховній Раді. Але всі вони бізнемени. Як сказав президент, на кожного є кільканадцять томів кримінальних справ і загроза сісти в тюрму”, – сказав Даценко.

Тож, за словами “батьківщинівця”, зберігається варіант формування нової більшості і нового технічого, а можливо, й чисто опозиційного уряду народної довіри.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: