ДЗВІН

«Батьківщина» висунула в президенти Юлю «933-ої проби» (повний фотозвіт)

Цієї суботи партія «Батьківщина» на Софійській площі провела свій з’їзд щодо участі в президентських виборах. Усі 482 делегати з’їзду проголосували за висунення Юлії Тимошенко кандидатом у президенти України на виборах 25 травня 2014 року.

DSC_410 (114)

Під час виступу на з’їзді сама екс-прем’єрка заявила, що Україна повинна приєднатися до європейських систем безпеки та оборони і оголосила хрестовий похід проти олігархів.

«Дорогі мої, я прийняла важке рішення. Практично зробивши крок з в’язниці все ж таки разом з вами стати в проломі за Україну, зробити так, щоб ми ніколи не розчаровувались. Мене питають, чому я прийняла таке рішення. Тому що я в неоплатному боргу перед кожним із вас, в неоплатному боргу перед тими, хто боровся за моє звільнення ці два з половиною роки, хто молився, хто передавав мені листи, перед тими дітьми, які малювали мені своїми руками маленькі малюночки і проносили ці малюночки, десь сховавши так, щоб не знайшли тюремники.

Я хочу сказати, що я в неоплатному боргу перед вами, бо і звільнення моє з в’язниці відбулось одночасно зі звільненням України саме тому, що наші сини, наші брати пролили кров. Я ніколи в житті цього не забуду. Я ніколи в житті не припиню служити вам.

DSC_410 (78)DSC_410 (18) DSC_410 (13) DSC_410 (11)

 

Тому я вважаю, що цей внутрішніх борг — це ті зміни, які відбулись за 933 дні, 933 ночі. 933 рази у мене переплавилося все в середині. 933 рази я стала іншою людиною, я відчула на генетичному рівні, на рівні клітинному, як ви живете щодня, яке протиправ’я, приниження, яке позбавлення можливостей і прав переслідують вас щодня.

Я це відчула на своїй власній долі.

DSC07253 DSC07128 DSC07147 DSC07221

 

Сьогодні я нікому не дозволю забрати ваші життя, принизити вашу гідність, примусити вас жити в безправ’ї тому що цих 933 дні я буду пам’ятати все своє життя і завжди його звіряти з тим, що переживаєте ви щодня і як ви живете в своїх родинах.

DSC_410 (29)DSC_410 (40) DSC_410 (44) DSC_410 (57)

 

DSC07587

Тому я вважаю, що я більше ніж будь-який інший політик і кандидат в президенти відчуваю вашу душу. І я хочу її захистити. Дозвольте мені це зробити», – наголосила у своєму виступі Юлія Тимошенко.

DSC_410 (74)DSC_410 (74) DSC07504 DSC07447

DSC07910

«Пролита на Майдані кров наших дітей, наших братів більше не допускає фальші від політиків. Я думаю, що будь-яка фальш буде приниженням пам’яті тих, хто віддав за нас життя», – підсумувала вона.

Тетяна Воронцова (фото Тетяни Воронцової та Сергія Черкасова)
Поділитися цією новиною з друзями
2 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    Брехуха і популістка – більше нічого. Нещодавно вбили Сашка Музичка , нехай агресивного, але людину, яка пройшла Афганістан, Майдан , а ця підлота авакови, тимошенки, турчинови, які на таких плечах заїжають в владу потім вбивають брутально і принизливо! Голова Бундестагу написав , що великої різниці між януковичем і тимошенко немає і це правда. Бо влада януковича використовувала міліцію вбивати людей, влада тимошенко також це робить! Тому жодного голосу цій аферистці і брехусі! На пенсію її!

  2. Відповіcти

    Выступление один предвыборный пиар и видно соскучилась без выступлений. Видели уже ее обещания. А правительство (ее политсилы) действительно из «народного доверия» превратилось в «народного недоверия», состав которого многих шокировал. Как можно было назначать МО Тенюха, не способного что либо решить, не способного спланировать и провести какую-либо операцию. Назначение НГШ ЗСУ бывшего тыловика тоже о многом говорит. Во время крымских событий уволены и не назначены до сих пор заместители МОУ. А что дальше? В ответ один понос слов и обещаний. Разве может здраво мыслящий человек голосовать за нее и ее политическую силу, которую мы уже видели у власти? Нужно искать новых лидеров, а Юлька – это человек из прошлого, пора о ней забыть. Она уже не мыслит даже так как люди с Майдана. НАРОДУ и СТРАНЕ нужен здоровый президент, а не “хвора людина”. Не удивлюсь если на днях она чудесным образом из симулянтки может выздороветь!!! С таким диагнозом на каблуках не походишь!!!

Залиште свій коментар

Жартома :-)

После присоединения Крыма к России, образовалось новое государство - Крыссия.
Граждане будут называться «крыссияне»…
----------------------------------------------
Лавров:
- В Украине действует много вооруженных бандформирований!
- Откуда вы знаете?
- Так мы сами их засылаем…
----------------------------------------------
Если к вам в офис идут люди в масках с дубинками в руках, быстро надевайте маски, берите в руки бейсбольные биты и говорите, что здесь уже занято.

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: