ДЗВІН

“Злочинна” влада за останній рік допомогла Богдану Губському розбагатіти ще на 10 мільйонів доларів

1257441480Нещодавно впливовий український журнал “Фокус” оприлюднив новий рейтинг найбагатших людей України за 2013 рік. 59 сходинку серед «200 найбагатших людей України» зайняв 50-річний голова ради Фонду «Україна – ХХІ століття» Богдан Губський. Його статки видання оцінило в $282,5 млн.

Журнал зазначає, що офіційно Богдан Губський спростовує зв’язок з будь-якими бізнес-активами. Неофіційно його називають «збирачем земель», приписуючи йому обширні володіння в Черкаській області. Як би там не було, але восени 2012 року виборці цього регіону не допомогли мажоритарному кандидату стати народним депутатом.

Цікаво, що сам Губський, подаючи у минулому році декларацію про прибутки до ЦВК, зазначив, що мав загальну суму сукупного доходу – 246 тисяч 097 гривень, а матеріальної допомоги – 34850 грн. Кандидат не задекларував ні будинку, ні земельної ділянки, ні автомобіля, проте задекларував квартиру розміром 354 кв. м., а також інше нерухоме майно розміром 255 кв. м. Також Богдан Губський “зізнався” і про рахунок в банку на 40 тисяч гривень.

До речі, у минулому році за оцінками “Фокусу” Богдан Губський мав статків на 273 млн. Тобто за останній рік, попри значні витрати на вибори і нібито “переслідування” із боку влади, йому вдалося наростити капітали майже на десять мільйонів доларів.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: