ДЗВІН

Колишні черкаські чиновники масово стають інвалідами

383722546Країна на заклик прем’єра Яценюка зібралася затягувати паски. Проголошено ледь не загальнонаціональну програму економії. Між тим допоки одні економлять, інші – розкошують. Інакше не скажеш. Колишні й нинішні чиновники у відчутті сезону перемін масово стають інвалідами. Як правило, купують другу групу інвалідності. Чиновників зрозуміти можна: інвалідність дозволяє достроково вийти на пенсію й отримувати ледь не 90% від зарплати.

Кажуть, що інвалідами зробилися колишній голова Кам’янської РДА, голова районної організації Партії регіонів Віталій Архип’юк, регіонал, голова Кам’янської райради Юрій Таран, екс-голова тієї ж райради Юрій Швець. Останній пішов з посади як інвалід. Нині працює заступником начальника управління праці й соцзахисту. Отримали інвалідність колишня керівник апарату Тальнівської РДА Оксана Щербатюк, колишня заступник голови Городищенської РДА Тетяна Горідько, колишній заступник голови Христинівської РДА Тамара Строга, керівник тамтешнього центру зайнятості Василь Ковальський. Не відстають від них і чиновники часів Віктора Ющенка – колишній голова Христинівської райради Костянтин Микитас, колишній голова Христинівської райдержадміністрації Валерій Пономаренко – теж інваліди. Підозрюю, що це лише невеличка частина айсберга.

Звісно, в цьому списку знайдуться люди, хто дійсно в силу певних причин втратили здоров’я. Але повальна масовість явища вказує на те, що на Черкащині медична й чиновницька мафія давно сплелися в тісних обіймах. Якщо так триватиме далі, то простим черкасцям доведеться ще тугіше затягувати паски аби прогодувати тих, хто скалічів на невдячній чиновницькій роботі.

Юрій Стригун
Поділитися цією новиною з друзями
2 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    20 років я очолюю районну спілку інвалідів. очолював обласну 2 роки. бачив як швидко помирають інваліди в незалежності від зірочок. рангів та іншого. Платна медицина, якщо є гроші, високі ціни на ліки, примітивні засоби пересування. Повне усування громадських активістів від участі в розподілах і визначеннях інвалідності та їх потреб. Що стосується чиновників. хочеться спитати:Куди ви лізете. Не одірветеся потім і гроші не допоможуть вилізти з інвалідності. Це гірше чим ярлик – не одірвеш!

  2. Відповіcти

    Оголосити себе інвалідом, не маючи на це підстав – це великий гріх у духовному світі. Такі речі пройдуть даремно ні для вас, ні для ваших дітей – так що задумайтеся.
    Мою хвору подругу черкаські лікарі направили до Дніпропетровська на комісію, а деяким здоровим чиновникам легко і просто вдається отримувати групу без додатковим зусиль.

Залиште свій коментар

Жартома :-)

После присоединения Крыма к России, образовалось новое государство - Крыссия.
Граждане будут называться «крыссияне»…
----------------------------------------------
Лавров:
- В Украине действует много вооруженных бандформирований!
- Откуда вы знаете?
- Так мы сами их засылаем…
----------------------------------------------
Если к вам в офис идут люди в масках с дубинками в руках, быстро надевайте маски, берите в руки бейсбольные биты и говорите, что здесь уже занято.

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: