ДЗВІН

Голосування черкаської опозиції за міський виконком – політична помилка, – Томенко

44877Про це народний депутат, один із лідерів «Батьківщини» Микола Томенко заявив в ефірі на телеканалі «Вікка», говорячи про відставку міського голови Сергія Одарича та формування нового виконкому, повідомляє офіційний сайт політика.

Він зазначив, що вважає дії опозиційних фракцій, в тому числі «Батьківщини», у даній ситуації правильними. «Адже «Батьківщина» завжди була в опозиції до сформованої більшості Партії регіонів та «Вільних демократів», або, точніше, проти так званої більшості Сергія Тулуба та Сергія Одарича, які більше, як три роки обнімалися та хвалилися своєю спільною роботою, а в останній період, очевидно, посварилися через розподіл близько 200 млн грн, які мусили надійти в міський бюджет як сплата з низки підприємств, зокрема з «Азоту» та інших», – зазначив Микола Томенко.

За таких обставин Партія регіонів змінила свою позицію по відношенню до Сергія Одарича, а «Батьківщина» та інші опозиційні фракції лише підтвердили свою позицію, зазначив народний депутат.

«Інша справа – голосування за новий виконком разом з регіонами та комуністами. Це голосування опозиційних фракцій я вважаю політичною помилкою, – зазначив Микола Томенко. – І тепер будемо сподіватися на те, що представники опозиції, які увійшли до нового виконкому, будуть як опозиціонери контролювати діяльність місцевої влади». «Але, загально кажучи, я не думаю, що це було правильним рішенням», – підкреслив Томенко.

На його думку, вихід з конфлікту, який склався, – у проведенні одночасних дострокових виборів міського голови та міської ради, які варто було би провести вже навесні, виходячи з двох міркувань. «По-перше, завершиться суд щодо позову Сергія Одарича. По-друге, літні вибори – завжди «вибори меншості», натомість восени більша кількість людей бере участь у виборчій кампанії і міський голова таким чином отримує більше суспільну легітимність», – зазначив Микола Томенко.

Вмотивовуючи необхідність проведення виборів також і до Черкаської міськради, він навів аргумент про те, що «є певна категорія депутатів, які спочатку втекли з опозиційних фракцій, щоб підтримати більшість Партії регіонів та «Вільних демократів», а тепер частина «Вільних демократів» втекла з партії, щоб підтримати ще новішу більшість або увійти до Партії регіонів. Це означає, що на сьогодні багато депутатів міськради вже неодноразово зраджували своїх виборців і, таким чином, було би правильно, щоб черкаська громада сама вирішила питання міського голови і складу міської ради», – зазначив Микола Томенко.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: