ДЗВІН

“Із “хатою чумака” Тулуб “спалився”, – свободівець

SONY DSCРезонанс навколо відновлення 160-річної “хати чумака” в Моринцях на Звенигородщині викликав певні проблеми у керівництва Черкаської області. Так вважає керівник обласного осередку ВО “Свобода” Юрій Ботнар.

“Ця “хата чумака”, за словами губернатора Тулуба, навіть не входить у заповідник. Якщо вона не на балансі, то чому на неї витрачається аж 2,1 млн. грн. до 200-ліття Шевченка? По-друге, якби би з вами перенеслися в ті часи і запитали в селянина, у скільки йому обійшлася ця хата і порівняти, то я не вважаю, що її будівництво разом із надвірними спорудами коштувало би стільки. Думаю, що 2,1 млн. – це не найбільші кошти, які коли-небудь “відмивала” отака владна істота. Але з цією хатою Сергій Борисович “спалився” і зараз має певні незручності. Не знаю, чи вони будуть настільки вагомими, щоб він пішов із посади, але певний резонанс накопичився і проблему створено”, – вважає Ботнар.

Нагадаємо, що 25 жовтня Президент України Віктор Янукович підписав доручення генеральному прокурору Віктору Пшонці про перевірку обставин демонтажу “хати чумака” в Моринцях. Про результати перевірки Пшонка має доповісти до 11 листопада.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: