ДЗВІН

Фахівці Міндоходів Черкас провели відкритий урок для учнів 9-х класів

1378987982_mukachevo_urokЯк правильно збирати податки і навіщо вони потрібні, тепер навчатимуть у школі. Мінстерство доходів і зборів України спільно з Міністерством освіти і науки запроваджують у загальноосвітніх школах курс «Основи податкових знань», повідомляє прес-служба відомства.

Книгу зробили невеликою за обсягом сторінок, в якій розповідається про місце податків в історії України, їх призначення в державі та житті сім’ї. Крім того, підручник розглядає питання законодавчих основ оподаткування.

Днями для учнів Черкаської гімназії №31 фахівці Державної податкової інспекції у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області провели відкритий урок, акцентувавши увагу на спеціально розробленому підручнику «Основи податкових знань» для учнів дев’ятих класів загальноосвітніх шкіл.

«Учні вивчатимуть основи податкової грамотності, свої права та обов’язки як майбутніх платників та важливість оподаткування для розвитку суспільства в цілому. Ми бажаємо, щоб ця книга допомогла в майбутньому комусь обрати професію. А хтось просто мав змогу усвідомлювати, що держава будується нашими спільними зусиллями, і головний внесок кожного громадянина України – добросовісна сплата податків. Тим самим ми будемо будувати європейську країну для кращого майбутнього», – зазначили спеціалісти Міндоходів Черкас.

Перед відкритим уроком дев’ятикласник Сергій П. ще не мав уваги, що таке податки і навіщо їх сплачувати. «Сподіваюсь, що шкільний курс «Основи податкових знань» заповнить прогалину в моїх знаннях і це пригодиться мені в майбутньому», – переконаний Сергій.

Напередодні свята дев’ятикласники отримали підручники, а вчителі – привітання від працівників Державної податкової інспекції у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області.

Відкритий урок вийшов цікавим, учні залюбки знайомилися з податковими знаннями, які викладені в підручнику простою мовою та досить легкою для засвоєння.

Фахівці Міндоходів Черкас переконані: по закінченні спецкурсу учні знатимуть історію податків, їхнє призначення та податкову політику держави. Завдання школярів – добре навчатися, свідомо обрати майбутню професію і виправдати надії, покладені на них керівниками двох Міністерств. Дев’ятикласники пообіцяли гостям вивчати предмет ретельно і розповідати вдома батькам, що таке податки.

Підручник “Основи податкових знань”, з яким знайомляться учні 9-х класів, – покликаний допомогти педагогам у вихованні майбутніх сумлінних платників податків.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: