ДЗВІН

Черкаським школярам презентували підручник із податкових знань

383362382Виконуючий обов’язки начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області Олег Гребенюк, начальник Черкаської митниці Міндоходів Юрій Гвоздій, разом з заступником директора Департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Ольгою Фурман презентували в черкаській спеціалізованій школі №17 спеціальний курс та підручник «Основи податкових знань» для учнів дев’ятих класів загальноосвітніх шкіл. Про це повідомляє прес-служба черкаського управління Міндоходів.

«Зусиллями двох потужних міністерств створений підручник, який допоможе школярам підготуватись до дорослого життя. Дати знання, як правильно заробляти та витрачати гроші. Як правильно будувати стосунки із державою, використовувати свої права та виконувати обов’язки. Тим самим ми будуємо успішну країну, що є частиною європейської спільноти. І спецкурс «Основи податкових знань» дозволить досягти цієї далекоглядної мети», – підкреслив Олег Гребенюк.

Він відмітив, що завдяки значній проведеній роботі Міністерства доходів і зборів України і завдяки особистій ініціативі Міністра, Олександра Вікторовича Клименка, Головне управління Міндоходів в області разом з Черкаською митницею Міндоходів отримали змогу започаткувати проект із спільного викладання спецкурсу «Основи податкових знань» на базі Черкаської спецшколи №17. Разом з викладачами лекції та уроки вестимуть керівники і фахівці профільних підрозділів Міндоходів, які мають спеціальну освіту з правом викладати. «Я думаю, школярам буде цікаво отримувати знання з першоджерела», – зазначив О.Гребенюк.

Звернувшись до школярів, начальник Черкаської митниці Міндоходів Юрій Гвоздій, висловив сподівання, що спецкурс «Основа податкових знань» стане для школярів першим щаблем на сходах до успіху: «Країні потрібні фахівці, які є і будуть конкурентоспроможними на глобальному ринку праці. Фахівці європейського і світового масштабу. І ми, зі свого боку, зробимо все можливе для виховання, підтримки, допомоги та супроводження нинішніх 9-ти класників», – зазначив він. Працівники Черкаської митниці Міндоходів в рамках факультативу також читатимуть лекції і проводитимуть уроки. А з наступного року заплановано вивчення школярами митних питань. Таким чином для старшої школи буде запроваджена комплексна система податкової освіти у середній школі.

Зі свого боку заступник директора Департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Ольга Фурман підкреслила, що держава приділяє значну увагу правовому вихованню молоді, підтримує її наміри і зусилля бути успішною людиною, конкурентоспроможним фахівцем європейського рівня. За її словами, теми підручнику написані простою мовою для учнів та досить легкі для засвоєння. Завдання школярів – добре навчатися, обрати майбутню професію і справдити надії, які покладені на них керівниками двох Міністерств.

З нагоди свята Олег Гребенюк та Юрій Гвоздій вручили дванадцяти дев’ятикласникам підручники з адресними пам’ятними закладками.

Спецкурс «Основи податкових знань» викладатиметься цього навчального року в якості факультативу в усіх загальноосвітніх школах України. Підручник містить цікаві подробиці щодо розвитку податкової системи України, сучасних реалій сплати податків. В межах курсу дітям запропонують попрацювати із сайтом Міндоходів, дізнатися багато цікавого про професію працівників органів доходів і зборів. Діти зможуть дізнатися, які є види податків і зборів, які з них сплачує їх родина, як їх обчислювати та сплачувати. Підручник містить багато практичних завдань. За його допомогою можна самостійно обчислити суму ПДВ, що сплачується при покупці товару, чи прорахувати суму видатків і доходів державного бюджету.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: