ДЗВІН

Даценко щасливий, що не пропустив у парламент Губського, а Булатецького обрадував лист “УДАРу”

DSC_0058Кандидати у народні депутати від партії «Батьківщина» у «проблемних» округах – Микола Булатецький, Леонід Даценко, Аркадій Корнацький та Віктор Романюк – подякували учасникам з’їзду ВО «Батьківщина» та керівництву партії за підтримку на повторних виборах, які відбудуться 15 грудня.

Про це вони заявили на прес-конференції після завершення з’їзду.

Зокрема, Аркадій Корнацький (132-й округ) подякував трьом опозиційним силам – «Батьківщині», «УДАРу» та «Свободі» – за одностайне висунення саме цих кандидатів на повторних виборах.

«Особливу подяку я хотів би висловити Юлії Тимошенко, яка у листі висловила слова підтримки, а також іншим лідерам партії. Я сподіваюсь, що та перемога, яка не за горами, буде кроком до наступних перемог опозиції», – сказав Корнацький.

Микола Булатецький, кандидат по 194-му округу, відзначив, що йому було приємно також побачити лист лідера партії «УДАР» про підтримку єдиних кандидатів від опозиції.

«Для нас це дуже важливо, бо лише Черкаси мають 72% підтримки опозиції, ми не можемо програти тут майбутні вибори», – сказав опозиціонер.

У свою чергу кандидат у народні депутати по округу №197 Леонід Даценко зазначив: «Коли кажуть, що ми не досягли результатів, що ми не відстояли, я кажу, що ми щасливі уже з того, що немає у ВР запроданця-олігарха Губського, який перебігав, який перефарбувався, сьогодні його немає в парламенті, і це добре».

Кандидат також зазначив, що на відміну від Партії регіонів, яка «ховається по норах, як щур, не називаючи своїх кандидатів», «Батьківщина» проводить усе чесно і відкрито.

«Безумовно, що перемога на стороні опозиції, яка сьогодні єдина», – наголосив Леонід Даценко.

Крім того, до присутніх на прес-конференції за допомогою відеозв’язку з Італії звернувся кандидат по округу №94 Віктор Романюк.

Він зазначив, що «боротьба гартує» і висловив упевненість у перемозі опозиції.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: