ДЗВІН

Опозиція створить координаційний центр по захисту результату Даценка і Булатецького

DSC_0079Три опозиційні сили створять спільний координаційний центр для контролю за виборами у п’яти “проблемних” округах. Про це повідомив голова Політради ВО «Батьківщина» та фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк під час прес-конференції у середу, 16 жовтня, за підсумками з’їзду партії ВО «Батьківщина», на якому були затверджені кандидати у «проблемних» округах.

«Хотів би чітко зазначити, що ми є дуже послідовні. Три політичні сили – «Батьківщина», УДАР і «Свобода» – 16 травня підписали спільну заяву про підтримку кандидатів, які балотувались на спірних округах в 2012 році, які отримали перемогу на цих спірних округах і про підтримку саме цих кандидатів для того, щоб вони перемогли», – наголосив Арсеній Яценюк.

За його словами, це підтвердило сьогоднішнє рішення з’їзду. Арсеній Яценюк також нагадав, що другим пунктом рішення з’їзду партія «Батьківщина» підтримала висунення у 223 окрузі Києва кандидата від «Свободи» Юрія Левченка.

Він зазначив, що пропозицію створити координаційний центр направив лідер партії УДАР Віталій Кличко, «незважаючи на те, що УДАР не бере участь у відповідній парламентській кампанії»: «І це добре, тому що нам необхідні члени комісії, нам необхідний контроль за підрахунком голосів».

«Переконаний, що цей координаційний центр не дасть можливості владі сфальшувати вибори, як вони це зробили в 2012 році», – наголосив Арсеній Яценюк.

Опозиція вимагає від президента та уряду проведення чесних і прозорих виборів. Арсеній Яценюк наголосив на неприпустимості фальшування виборів: «Окремо хотів би звернутись персонально до Віктора Януковича, Кабінету міністрів і всієї адміністративної вертикалі. Якщо ми підписуємо Угоду з ЄС про політичну асоціацію, то це означає, що ми не просто ставимо підпис на папері, а що ми поділяємо європейські цінності».

«Опозиція забезпечить прозорість виборчого процесу. Але відповідальність за чесність і прозорість виборів лежить персонально на президенті і на Кабміні, які, за нашої ініціативи підписуючи Угоду з ЄС, повинні сповідувати європейські цінності і європейські принципи прозорості і демократичності виборчого процесу», – підкреслив голова Політради «Батьківщини».

Він також звернувся до західних партнерів, «щоб місії спостерігачів прибули до України і провели серйозний моніторинг і спостереження за виборами в п’яти округах».

За його словами, опозиція усвідомлює, що влада намагатиметься застосовувати адміністративний ресурс. «Але ще раз підкреслюю – єдність трьох опозиційних сил дає нам впевненість в тому, що ті результати, які ми мали в минулому році, а саме перемога наших кандидатів, будуть так само доведені і в поточному році».

Арсеній Яценюк наголосив, що боротьба на цих виборах «буде дуже непроста, тому що провладними кандидатами вкинутий великий ресурс»: «Знову будуть так звані незалежні кандидати, які потім приєднаються в голосуванні до Партії регіонів».

«Тому кожен, хто виступає проти єдиних кандидатів опозиції, які затверджені і підтримані трьома опозиційними силами, працює на Партію регіонів. Інших кандидатів від опозиції на цих округах немає», – підкреслив голова Політради «Батьківщини».

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: