ДЗВІН

Проти Булатецького і Даценка вже пішли “братки” Корчинського

glavcom_ua_13c9fСтаном на 18.00 середи, 16 жовтня, до ЦВК надійшли документи про висунення 18 кандидатів на повторних виборах народних депутатів у п’яти одномандатних округах, з них 4 самовисуванці та 14 – від політичних партій.

Як повідомили в прес-службі ЦВК, від політичних партій висунуті 4 кандидати від ВО “Батьківщина” (Віктор Романюк у 94 окрузі, Аркадій Корнацький у 132 окрузі, Леонід Даценко в 197 окрузі та Микола Булатецький у 194 окрузі), передає “Інтерфакс-Україна”.

Від ВО “Братство” надійшли документи про висунення трьох кандидатів (серед них лідер “Братства” Дмитро Лінько по 197 округу та прес-секретар Віталій Чорний по 194 округу), а також по одному кандидату висунуто від: Соціалістичної партії, партії “Союз”, Російського єдності, Політичної партії малого і середнього бізнесу України, Народної екологічної партії, партії “Ліберальна Україна”, ВО “Центр”.

Як повідомлялося, в Україні 16 жовтня почалась виборча кампанія з повторних виборів народних депутатів в одномандатних округах №94 (Обухів, Київська область), 132 (Первомайськ, Миколаївська область), 194 і 197 (Черкаси і Канів, Черкаська область) та 223 (Шевченківський район, Київ).

Проведення цих виборів є однією з вимог для підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Згідно з календарним планом, який оприлюднено на сайті Центральної виборчої комісії, у середу, 16 жовтня, розпочинається висування кандидатів у народні депутати, яке триватиме до 4 листопада включно.

Кандидатів може висунути партія на з’їзді або вони можуть самовисуватися.

Опозиція заявила, що вона висуне тих же кандидатів, що і на чергових парламентських виборах у 2012 році – тоді від ВО “Батьківщина” балотувалися: у 94-му окрузі – директор ТОВ “Мако” Віктор Романюк, в 132-му – голова громадської організації “Селянський Фронт” Аркадій Корнацький, в 194-му – приватний підприємець Микола Булатецький, в 197-му – помічник-консультант народного депутата Леонід Даценко; від ВО “Свобода” у 223-му окрузі – керівник аналітичної служби цієї партії Юрій Левченко.

Вчора відбулися партійні з’їзди ВО “Батьківщина” та ВО “Свобода”, на яких вони висунули своїх кандидатів. Партія “УДАР” заявила, що підтримає єдиних кандидатів від опозиції.

Партія регіонів заявила, що не буде проводити з’їзд і висувати своїх кандидатів, оскільки це висування “проводиться знизу”, тобто вони будуть балотуватися шляхом самовисування. Поки точно не відомо, кого партія влади підтримає на цих виборах.

Повторні вибори в зазначених п’яти мажоритарних округах відбудуться 15 грудня.

Поділитися цією новиною з друзями
1 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    воно і не дивно що в проблемних округах побільшало само висуванців

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: