ДЗВІН

Громадський комітет порятунку Шевченкової спадщини!

Вчора побачив зруйновану 200-літню хату чумака у Моринцях, де народився Тарас Шевченко. Це просто не вкладається у голові, як можна було розвалити унікальну пам’ятку? І що найболючіше — напередодні 200-річчя від Дня народження Тараса Шевченка! Складається враження, що у влади завдання не підготуватися до святкування, а доруйнувати те, що залишилося українського, що залишилося духовного від наших прадідів, від Шевченка.

Я родом з Лисянщини, за десяток кілометрів від Моринців, часто буваю у Шевченковому селі. Скажу вам: місцеві мешканці вкрай обурені тим, що виробляє влада з Шевченком і його пам’яттю. Люди кажуть: краще б нічого не робили, ніж так «готувалися» зустрічати гостей з усього світу.

Я ще з весни бив тривогу, що підготовкою до шевченківської річниці мають займатися лише фахівці, які розуміються на шевченківській спадщині, цінують і оберігають її. Ми від «Батьківщини» пропонували допомогу від наших найкращих митців. Але бачимо, що владу більше цікавить, як відмити кошти на Шевченкові.Те, що вона творить у Каневі на Тарасових кістках, у Моринцях, на його батьківщині, змушує свідомих земляків до рішучих дій.

Я запрошую усіх небайдужих черкащан: письменників, художників, освятян, депутатів різних рівнів згутруватися навколо спільної мети і зберегти Шевченка для наших дітей і онуків, поки партія «покращувачів» не доруйнувала все до останку.

Захисту й порятунку потребують у нас на Черкащині не лише шевченківські об’єкти, тому маємо громадою захистити спадок наших прадідів від варварства влади.

Долучайтеся до моєї ініціативи — Громадський комітет порятунку Шевченкової спадщини!

Дзвоніть за телефонами громадської приймальні Черкаської обласної організації «Батьківщина» та мого помічника 0989868353.

Поділитися цією новиною з друзями
2 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    Толик! У тебя скучное лицо, тебе денег никто не даст!

  2. Відповіcти

    правильна думка пане Антолій я вдячний а вашу ініціативу

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: