ДЗВІН

У Черкасах опозиція створює «антигітлерівську коаліцію»

8c7fe0179033f7b6039e10a6449ae494Народну раду створену у Черкасах опозиція називає «антигітлерівською коаліцією». І в її склад готова прийняти навіть тих, кого не любить, але знає, що вони не люблять діючу владу. Зокрема це стосується і команди відставленого мера Черкас Сергія Одарича. У свій час команда Одарича плідно співпрацювала із фракцією Партії регіонів у міськраді і з губернатором Тулубом. Однак потім, після імпічменту Одаричу, що його на швидку руку зварганили Тулуб і Ко, любов між політичними угрупованнями переродилась у запеклу ненависть. На даний час команда відставленого мера Черкас матеріалізувалсь у недавно створеній Народній раді Черкас.

Позицію у ставленні до ситуативних союзників окреслив депутат обласної ради від «Батьківщини» Юрій Громовський:

- Коли у ході другої світової війни створювалась антигітлерівська коаліція, Черчіль не дуже любив Сталіна, а Сталін – Рузвельта. Однак, коаліція була потрібна для боротьби зі спільним ворогом – фашистською Німеччиною. Зараз ми створюємо свого роду антигітлерівську опозицію. Ідеться про те, що всі, хто зараз проти Януковича – вони із нами. Ми не ставимо поки питання: хто не з нами – той проти нас. Навпаки. Всі, хто проти Януковича – з нами. Можливо це будуть тимчасові союзники, але це потрібно для загальної справи. І до цієї боротьбі ми залучаємо будь які сили, – пояснив Юрій Громовський.

Таку ж думку висловив і народний депутат України Леонід Даценко:

 - Вважаю, що Народній раді треба сьогодні співпрацювати із депутатами, які не представляють опозицію. Через місяць два будуть в країні вибори всіх рівнів, і ми змінимо склад всіх органів місцевого самоврядування. Давайте будемо реалістами. І знаєте, чого в обласній раді більше 70 людей сидять перед Тулубом, як кролики перед удавом? Не мені вам пояснювати. Тому ми маємо працювати із усіма депутатами, закликати їх перейти на сторону народу і протистояти режиму Януковича в Україні і режиму Тулуба в нашій області. Є питання і до Сергія Одарича, і претензії до нього вже не один раз висловлювали. Але слушно сказав Юрій Громовський. Сьогодні ми створюємо антигітлерівську, антитулубівську, антиянуковичевську коаліцію. І місце в ній є для кожного.

Андрій Продан
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: