ДЗВІН

Чумова п’ятниця. У депутатів облради “зсув по фазі”

2222222222qП’ятниця – день дуже нехороший. Ще із древніх часів помітили, що, як правило, всілякі неприємності трапляються саме у цей день. Навіть кабалістичний символ п’ятниці – оголена дияволиця, що летить у безвість, осідлавши казна що.

У п’ятницю євреї розіп’яли Ісуса. І главу Ордену тамплієрів Жака де Моле за надуманим обвинуваченням спалили на вогнищі у п’ятницю. Навіть мультяшний персонаж віслючок Іа свого хвоста загубив не коли-небудь, а у п’ятницю.

Злий жарт п’ятниця зіграла із головою та депутатами облради. Чи то може їм голови напекло аномально жарке серпневе сонце?

Неадекватно вони поводились зі старту засідання і до його кінця. Депутати то почергово поминали світлу пам’ять про померлих, то тут же вітали імениннків чи роздавали грамоти.

Зразу після відкриття засідання за пропозицією голови облради Валерія Черняка депутати облради хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять недавно померлого депутата облради Володимира Невесенка. Начебто, вчинили по-християнськи. Але, ледь та хвилина спливла, як Валерій Черняк від імені облради привітав із днем народження першого заступника голови облради Володимира Вовченка. Так наче поминки і іменини одне й те ж.

Потім на трибуну прорвавася комуніст Роєнко і запропонував раді вшанувати хвилиною мовчання бійців частини НКВС, що загинули визволяючи Маньківщину. Депкорпус пропозицію схвалив і майже зразу після хвилини мовчання за загиблими енкавеесівцями, на сесії облради провели церемонію нагородження якихось там працівників, якимись там грамотами. Важливість дійства була настільки «високою», що цей момент проігнорував навіть сайт обласної ради. Автор статті ні слова не сказав кого і за що нагороджено, обмежившись лаконічним: «…Було також вручено нагороди та почесні відзнаки…».

Пленарне засідання сесії облради накрила потужна хвиля дебільно- ідіотичного маразму.

У розпал свята «шиза косить наші лави», клема впала у головного архітектора області Василя Дмитренка та екс-головного податківця Черкащини Володимира Коломійця. Начальник управління містобудування та архітектури Черкаської облдержадміністрації Василь Дмитренко умостився на місце депутата-регіонала Володимира Балаби. На архітектора, грубо рявкнув Володимир Коломієць: чого це ти тут сидиш і не голосуєш? І Василь Дмитренко із розумним видом почав слухняно натикати кнопки для голосування. І що то сталось? Тонка натура творчої особистості спасувала перед натиском грубої, твердокам’яної сутності силовика-фіскала чи у обох зненацька проявився синдром епізодичної втрати совісті? Самозванця викрили журналісти, і він мовчки ретирувався, не пояснивши причини власного вчинку.

І от такий капець переслідував депкорпус до завершення роботи засідання. Фінальний акорд на неофіційному святі «шиза косить наші лави», як і годиться, зіграв голова облради Валерій Черняк. Оголосивши про  закриття пленарного засідання він одночасно привітав депутатів зі святом Святого Пантелеймона, який християни Світу відзначали тижня два тому.

Андрій Продан
Поділитися цією новиною з друзями
3 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    В те що в депутатів здвиг по фазі ніхто і не сумнівається. Але Святого Пантелеймона відзначали таки в минулу п”ятницю. Тут уже автор помилився. Хоча в усьому іншому – все вірно!!!

  2. Відповіcти

    Нічого я не помилився. А лише додав сарказму. День Святого Пантелеймона всі християни світу дійсно відзначають 27 липня, але за юліанським календарем, за старим стилем, тобто. Додайде до цієї дати число 13 і матимете дату минулої п’ятниці 9 серпня. От подумайте, за яким календарем жив Святий Пантелеймон, за старим чи за новим? Отож.

  3. Відповіcти

    У церкві молебні правлять і воду святять саме 9 серпня, тому і вітати зі святом, мені здається, треба цього дня.

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: