ДЗВІН

“Вони працюють”. На засідання бюджетної комісії прийшло 5 із 13 обласних депутатів

Сьогоднішнє засідання бюджетної комісії Черкаської обласної ради не відбулося через відсутність кворуму. Із 13 членів комісії з’явилося тільки п’ятеро (такого випадку я не згадаю зі свого депутатського досвіду).

І це при тому, що на засіданні мали розглядатися важливі питання – зміни до бюджету, звіт голови комісії Володимира Багрійчука, фінансування лікування хворих на гостру ниркову недостатність. Дуже прикро, що депутати таким чином продемонстрували ставлення до своєї депутатської роботи і до виборців! Я вважаю відсутність кворуму недопрацюванням пана Багрійчука, який як голова мав забезпечити явку депутатів. Прикметно, що вчора відбулися засідання постійних комісій обласної ради з питань екології, природокористування, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій, а також з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу. Засідання пройшли продуктивно і депутати напрацювали ряд питань для розгляду на сесії облради, яка має відбутися 22 березня. Певно, лише окремі члени бюджетної комісії мають право приходити на засідання як їм заманеться.

Менше з тим. Крім нас із депутатом Любов’ю Майбородою сьогодні на засідання комісії прийшли і пацієнти гемодіалізного центру “Фрезеніус”, ми підняли питання вишукування коштів на лікування “нирочників”. Нагадаю, що на мітингу 12 березня начальник ГУ охорони здоров’я ОДА Володимир Брожик обіцяв, що борги перед “Фрезеніусом” за 2012 рік влада погасить. Але член комісії, начальник Головного фінуправління ОДА Володимир Кулеша відповів, що фінансування приватного підприємства не передбачено законом (хоча в минулому році лікування хворих у “Фрезеніусі” проплачувалося з обласного бюджетів) і слід звертатися з проханням про виділення коштів із державного бюджету. Пан Кулеша додав, що в обласному бюджеті не вистачає фінансів на обласні програми.

У відповідь я запропонувала створити робочу групу і поставити на сесії питання про кошти на лікування хворих.

Крім того, виступила з ініціативою звітувати не лише про рух коштів обласного бюджету, але й не забувати вказувати те, чого виконати не вдалося. Приміром, обласне управління освіти просило на 2013 рік 80 млн. грн. на галузь. В бюджеті запланували лише невелику частину з цієї суми. То треба не сухо інформувати, а планувати на подальше фінансування тих проблем, які вирішити в минулому році не вдалося. В освіті їх ціле море: ліквідують школи (за 2011-2012 закрито 22 школи і 11 реорганізовано), на 70% складає забезпеченість підручниками, 11 будівель навчальних закладів перебувають в незадовільному стані, скорочуються капітальні видатки на ремонти шкіл. Вирішення проблем соціального розвитку має бути у державі в пріорітеті, бо освіта наших дітей – майбутнє нашої країни. Доречніше було би витрачати на це сотні мільйонів гривень, а не на життєдіяльність діючого президента…

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

- Ви зрозуміли чому Путін продовжує називати українців БРАТами?
-Чому?
- Зверніть увагу на корінь БРАТи. Це він так натякає, що Україна має йому усе ВІДДАТИ.
----------------------------------------------
- Чув: "Країни "Великої сімки" зберуться у Гаазі"?
- А Путін?
- Його туди згодом ПРИВЕЗУТЬ.
----------------------------------------------
У Донецьку пройшов мітинг під гаслами «Янукович, Виходь!» і «Янукович, повернись!»
- Заманюють, - здогадався Янукович...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: