ДЗВІН

Бондаренка офіційно висунули в губернатори

1356372650_anatoliyЧутки про висунення голови Черкаського обласного осередку “Батьківщини” Анатолія Бондаренка на посаду очільника області мусувалися вже давно. І ось з’явилася офіційна інформація від прес-служби черкаської “Батьківщини” з цього приводу.

“Відбулося засідання Черкаської обласної народної ради, на якому обговорено кандидатури очільника Черкаської облдержадміністрації. Члени ради запропонували єдиного кандидата, який, на погляд органу народовладдя, може у цей тяжкий час  очолити виконавчу ланку.

Чий портрет з'явится на місті завбачливо звільненого Тулубом буде вирішено Києвом вже досить скоро. А от чи не спіткає його доля

Чий портрет з’явится на місті завбачливо звільненого Тулубом буде вирішено Києвом вже досить скоро. А от чи не спіткає його доля “папєрєдніка” залежить від очільника нової влади Черкащини!

На посаду Голови Черкаської ОДА одноголосно рекомендовано очільника “Батьківщини” на Черкащині Анатолія Бондаренка, – повідомляє прес-служба парторганізації. -   Сам Анатолій Васильович повідомив, що ні за які посади не бореться, однак усвідомлює необхідність терміново братися за роботу та нормалізацію ситуації в економіці та соціальному житті Черкащини, аби  відсутність керівництва в області, безвладдя не позначилися негативно на житті людей, які чекають термінових змін. Бондаренко готовий тимчасово очолити Черкаську обласну державну адміністрацію до виведення суспільно-політичної ситації з кризи”.

Варвара Горова

 

Поділитися цією новиною з друзями
1 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    Достойна кандидатура в цей вирішальний час – патріот, грамотний, зрілий, завзятий, рішучий, має команду !

    Член народної ради

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: