ДЗВІН

Жителі золотоніської багатоповерхівки пікетуватимуть міську раду

f_10942981921359020451Мешканці будинку №4 по вулиці Обухова, 20а міста Золотоноші кілька місяців оббивають пороги місцевих владних інстанцій та правоохоронних органів, оскільки шукають відповідь на питання: хто і на основі яких документів дозволив підприємцю вирубати на їхній прибудинковій території дерева і будувати у стик із будинком магазин. Як ми повідомляли, спочатку міська рада відхрещувалась від нахаби-підприємця, мовляв, знать не знаєм, дозволів не давали. Однак днями наполегливі мешканці будинку докопались, що рішення міської ради таки було, і земля без згоди мешканців будинку таки виділялась.

“На чергове своє звернення ми отримали відповідь, що опираючись на рішення загальних зборів ЖБК-4, згідно із яким вказана земельна ділянка була продана підприємцю, сесія міської ради надала дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки”, – розповіла мешканка квартири №12 вказаного будинку Єфросинія Кулібаба.

При цьому, наголосила Кулібаба, згадуване рішення ЖБК, – підроблене, бо на зборах не було більшості мешканців будинку.

“Ми звернулись до прокуратури, і нам надійшла відповідь, що розслідуванням фальшування протоколу зборів ЖБК-4 буде займатись міліція, оскільки прокуратура туди направила всі матеріали. Якщо треба, то ми і до суду подамо, і сесію міської ради пікетувати будемо, бо підприємець вже збирається клумбу нашу забудовувать, оскільки чомусь земельна ділянка, яку він нібито купив, удвічі більша, ніж написано у сфальшованому протоколі ЖБК. Так, дивись, доки справа до будівництва дійде, а ми мовчатимем, то весь двір забере”, – передала рішучий настрій мешканців будинку Єфросинія Кулібаба.

Тетяна Воронцова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: