ДЗВІН

Вкрадені з України гроші знайшли, – каже Юлія Тимошенко

1391692667_pub_138294983040600Є така думка, що та політична сила, яка боротиметься за повернення в бюджет України грошей, вкрадених за роки незалежності, забезпечить собі політичне майбутнє на багато років наперед. Свою позицію щодо проблеми під час брифінгу у Мельниках Чигиринського району, висловила і лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

- Сьогодні державна структура Держфінмоніторинг веде щоденний діалог із усіма країнами світу де встановлено знаходження тих фінансових ресурсів, які протизаконно були виведені з України на приватні офшорні рахунки колишніх представників режиму Януковича. Держфінмоніторинг встановив місце знаходження цих фінансових ресурсів, встановив рахунки. Держави пішли нам на зустріч, і тепер ті рахунки заблоковано. Зараз іде процес звернення до національних судів країн в чиїх банківських системах знайдено кошти викрадені в України, щодо повернення цих ресурсів в Україну. Робота ведеться напружена і я переконана, що протягом декількох місяців, після того як пройдуть судові процедури більшість вкрадених грошей повернуться в Україну. Це також стосується і тих коштів, які розкрадались і до встановлення режиму Януковича. Зараз всі країни світу надають інформацію про надходження грошей, здобутих в Україні корупційним шляхом і виведені за кордон.

Дмитро Чонка

Поділитися цією новиною з друзями
1 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    Йуля как никто другой знает, что деньги украинского народа нашли. Нашли деньги спрятанные Лазаренко, Януковичей и Ко и в том числе те, которые украла она.

Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: