ДЗВІН

У Черкасах створять Раду платників податків міста

1360932014_32При виконавчому комітеті планують створити Раду платників податків міста Черкаси, повідомляє черкаська мерія. Основу його складатимуть представники бюджетоутворюючих підприємств міста. Члени виконавчого комітету нададуть пропозиції щодо персонального складу Ради. Остаточне рішення про створення Ради платників податків міста та її склад прийматимуть депутати міської ради.

- Це буде консультативно-дорадчий орган, – розповідає директор департаменту бюджетної політики Наталія Джуган. – Раду мають представляти найбільші бюджетоутворюючі підприємства. Адже вони платять значні суми податків до міського бюджету і повинні долучатись до визначення пріоритетних питань життя та розвитку міста, зокрема до формування міського бюджету, програми соціально-економічного та культурного розвитку.

Рада також здійснюватиме громадський контроль за ефективністю використання бюджетних коштів, за діяльністю структурних підрозділів міської ради, надаватиме пропозиції щодо створення сприятливого середовища для розвитку підприємництва в місті, братиме участь в оцінці проектів нормативно-правових актів та багато іншого.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: