ДЗВІН

ПЛАН ВИХОДУ З БЕЗВИХОДІ . БЕЗ КРОВІ

Ось чим попросили поділитися. Гадаю, є зерно для оперативного, швидкого аналізу та включення в негайний план дій.

lll
Мене звуть Олександр . Я військовий у відставці.Чому у нашого уряду все так складно і все через одне місце ? Одні ультиматуми , якісь передислокації , обіцянки , погрози і нуль справ … Так вже було в Криму ! Обробилися по-повній. Ось вам план , мої нерозумні , продажні і боягузливі чинуші в Києві:
Вчіться у росіян, поки вони вчать вас :
1. Оголосіть в Луганську , Донецьку , Горлівці , Артемівську , Краматорську та інших “сепаратних” містах Надзвичайний стан .
Заборонити всі мітинги під загрозою арешту.
2 . Одночасно ввести війська. Ментам не вірити. Вони саботують . Оточити площі та установи з сепаратистами важкою технікою і військами та надати 3 хвилини на вихід із зони цивільним з українськими паспортами .
3 . Фізично , солдатами і технікою блокувати доступ в будівлі і на площі , де зібралися особливо буйні . Який сенс стріляти з будівлі по БТРу ? Нічого спровокувати не вийде.
4 . У будинках відключити енергію , тепло і воду. Заглушити весь мобільний зв’язок. Нікого не впускати – тільки випускати. Не стріляти . Ні їжі , ні води .
5 . Випускати або під слідство для дачі показань , або на прийом до представників РФ для отримання громадянства РФ , куди їм так хочеться , з подальшою депортацією в РФ .
6 . Усі, хто не складе зброю , будуть оголошені військовими злочинцями з усіма витікаючими наслідками. 7 . Заарештувати всіх силовиків , хто саботував накази. І хто нас у чому звинуватить ? Навіть РФ сказати буде нічого , позаяк ми « локалізували » тільки бойовиків. А всі, хто хочуть покричати про Росію , можуть це зробити на законних підставах , по завершенню Надзвичайного Положення. Якщо захочуть . Турчинівці , покажіть що ви хоч щось можете , а так як очевидно , що ви ні хріна не можете , нехай це зроблять генерали . Досить
з нас «дурнів»  ліпити !

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: