ДЗВІН

Священик із Черкас повіз у Чонгар пасхальну радість

SONY DSCЗа допомоги Черкаської єпархії Української православної церкви наші прикордонники, які несуть військову службу у Чонгарі на Херсонщині, не залишаться обділеними увагою на Пасху. Священик із Черкас поїхав у військові частини Чонгару, де відслужив великодні служби, освятив паски, висповідав армійців.

За словами митрополита Черкаського й Чигиринського Іоана, така ініціатива належить саме черкащанам і не є всеукраїнською акцією.

“Щоби в оцей пасхальний день не залишити наших воїнів без уваги, то домовилися з військовими частинами, щоб на Великдень служилися там служби. Наш священик отець Олександр поїхав у складі нашого православного автомайдану у військові частини. Дві військові частини буде відвідано, прослужено там служби і радість пасхальну принесено нашим воїнам, для того, щоб вони не переживали й не боялися, а знали, що за їхньою спиною завжди є підтримка, любов наша й турбота за них”, – розповів Іоан.

Отець Олександр повsp також прикордонникам пожертви, які зібрали прикордонникам небайдужі черкащани і підприємства – це продукти, вода, речі особистої гігієни, деякі кошти. У Чонгарі він провів дві служби по одній в кожній частині – всенощну великодню і вранішню літургію А вже в понеділок 21 квітня повернеться в Черкаси.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: