ДЗВІН

Влада запускає на округах Булатецького і Даценка технологію хаосу – опозиціонер

DSC_1111 (14)Висунення кандидатів-псевдоопозиціонерів на проблемних округах, зокрема, на №194 і №197 є виборчою технологією, метою якої є не лише заплутати виборця, а й виробити в нього антипатію до виборчого процесу загалом.

У цьому впевнений член політради ВО “Батьківщина” Максим Поляков.

“Влада готується до президентської кампанії і висування тушок і багатьох псевдоопозиціонерів – це є так звана “теорія хаосу”. Є бажання влади заплутати виборця і створити умови, що начебто балотується багато різних опозиціонерів, – вважає Поляков. – І найголовніше – це не голосування за різних там свинарчуків, костенків і різний бруд. А щоб у людей не було бажання піти на вибори і проголосувати. Щоб вони дивилися на все це як на клоунаду. Вони хочуть відпрацювати цю технологію перед 2015 роком і побачити, що з цього вийде”.

На думку “батьківщинівця”, влада бачить, що жодної можливості чесно перемогти на “виборчому полі” єдиних кандидатів від опозиції Миколу Булатецького й Леоніда Даценка нема.

“Бо такої шаленої підтримки нема ніде. І крім прямого підкупу, висунення десятків псевдокандидатів, прямого залякування й провокацій кандидатів і заплутування людей не існує методів. Головне, розпорошити думку, щоб виборці не прийшли на дільниці, не проголосували, а вони своє скупили – і справу зроблено”, – каже Поляков.

І іншого боку, Максим Поляков зауважує, що в балотуванні різних псевдоопозиціонерів на кшталт Павла Костенка по 197 округу чи Павла Філіпенка по 194-ому є й позитивні моменти.

“Влада сама змушує людей зрозуміти, хто справжній борець із владою. А для партії плюс у тому, що весь бруд відійде і його не буде. Йде очищення й оновлення. І дуже важливо, щоб влада боролася з нами як можна потужніше. Бо це як пружина: чим більше нажмуть, тим сильнішими ми стаємо, – вважає “батьківщинівець”. – Люди не сприймають штучної боротьби. Тут є сильна боротьба з кандидатами від опозиції. Цей процес акумулює нас до боротьби, максимально стимулює, щоб ми міцно, чітко і жорстко йшли”.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: