ДЗВІН

Скандальний черкаський “науковець-освітянин” Вадим Береза нецензурно образив Марію Матіос

DSC_0010Скандально відомий регіонал Вадим Береза, причетний до ДТП із летальними наслідками , у соціальних мережах дозволив собі образити лауреата Шевченківської премії, письменницю Марію Матіос, яка провела лекцію для студентів у ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Коментар стосувався виступу пані Матіос. Вадим Береза дозволив собі брутальну лексику по відношенню до народного депутата, що викликало критику і жорстку реакцію з боку студентів та користувачів соцмереж.

Скріншот

− Це неприпустимо, коли держслужбовець, працівник департаменту освіти дозволяє собі такі публічні висловлювання у бік письменниці, знаної і відомої в Україні і світі, – заявив голова обласного осередку політичної партії «УДАР» Віталій Іляшенко. − Ми вважаємо такі дії неприпустимим та вимагаємо публічного вибачення перед Марією Матіос. Ми вважаємо, що подібною поведінкою Береза ганьбить не лише себе і свою політичну силу − ПР, − але і Черкаський національний університет, в якому він здобув освіту і навіть отримав звання доцента.

«УДАР» звертається до голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба і просить провести виховну та роз’яснювальну роботу із своїм підлеглим і публічно від його імені вибачитися перед пані Матіос

«Ми вдячні ректору університету пану Кузьмінському, який після довгих перемовин все ж сприяв в організації зустрічі Марії Василівни зі студентством. Хоча бажаючих поспілкуватись із письменницею було у рази більше, ніж могла вмістити у себе аудиторія, ми раді, що ця зустріч відбулася», − зазначили в «УДАРі». І підкреслили, що ректор − регіонал подав приклад іншим онопартійцям, що є ініціативи і проекти, які стоять поза політикою і які варто підтримувати”. Пані Матіос прочитала лекцію про гуманітарний простір України в контексті євроінтеграції. Тут немає політики, і тим більше соромно читати відповідні брутальні заяви Берези” − говорять в УДАРі.

Нагадаємо, у травні цього року Марії Матіос і Ірині Геращенко було відмовлено у зустрічі зі студентами національного університету, ймовірно через її політичну приналежність до партії «УДАР». Але у листопаді ректор університету Кузьмінський сприяв в організації такої неполітичної зустрічі.

Поділитися цією новиною з друзями
10 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
 1. Відповіcти

  Гидко навіть дивитися на це “лице”. Дійсно, Береза – справжній представник Регіональної влади. Вбиває, залякує, матюкається.

 2. Відповіcти

  лицо нашей власти…скоро и до губернатора дослужится…

 3. Відповіcти

  я не задоволена залишилась від зустрічі, хотілося щоб вона позиціонувала з боку письменниці, а то в неї прочитання вірша вийшла ніби промова до вступу ЄС

 4. Відповіcти

  Та хто б вона не була і як би не виступала, вона перш за все – жінка. А образити жінку, ше раз повторюю, будь-яку, це низько і підло. Таким не місце у владі!

  • Відповіcти

   Згодна! Жінку ніхто не має права ображати! Ні члени ПР, ні Батьківщини, тим паче обласні депутати….правильно кажу, пане Юрію Громовський? ;)

   • О, як цікаво! Розкажіть що ви такого про Громовського знаєте. Бо досі я його вважав чи не єдиним порядним депутатом.

 5. Відповіcти

  “«УДАР» звертається до голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба і просить провести виховну та роз’яснювальну роботу із своїм підлеглим ”
  Я зараз заридаю… Або заригаю… Яка виховна робота?

 6. Відповіcти

  почалосьььььььь політичні баталії щоб підняти собі імя.. гидко просто. ці матіас…. відома в вузьких колах а тепер скільки шуму може і книжку хтось купить… а чи є там книжки? міні плювати

  • Влад Брова
   Відповіcти

   Якщо я вас назову Інга-Х…інга – це “шум” (галас, укр.) чи образа?
   Спочатку поставте себе на місце ображеної, а тоді кидайте свої коменти.. Для таких вузьколобих як ви Матіос дійсно “вузьковідома”)))

 7. Відповіcти

  имел счастье или несчастье лицезреть этого вадима ( с мал. буквы) когда его рыги несколько лет назад пытались протащить в сосновский виконком. Так оно что-то мычало про свою биографию – смешно слушать – двух слов до кучи не свяжет ( не говоря о том что и рассказать нечего). Короче вывод: тупой и еще тупее – в какое кресло ты его не посади – результат одинаков

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: