ДЗВІН

Усі кандидатури на посади у владі мають проходити фільтр Майдану

Запрошую вас обговорити дуже актуальну на сьогодні тему механізму відбору кандидатів на посади в органи державної влади. Хотілося би почути ваші думки – що ще потрібно, щоб визначити правила й процедури, за якими будуватиметься влада?

Зараз надзвичайно відповідальний час для будівництва влади – формування нового уряду на рівні країни і на місцях (в адміністраціях, в системі правоохоронних органів). Переконана, що всі кандидатури на будь-які посади мають проходити фільтр Майданів. Перипетії навколо призначення в.о. начальника обласного управління МВС Бойка довели – призначення не можуть відбуватися без обговорення й затвердження Народної ради і Майдану. Відійшов той час, коли посади нав’язувалися “згори”!

Має бути обов’язковий ретельний відбір кандидатів за професійними критеріями та за критеріями порядності. Наступне – це обов’язковий випробувальний термін (скажімо, три місяці), щоб зрозуміти, що людина змогла зробити на посаді, а що – ні. І звичайно – обов’язкова відкрита звітність перед громадою.

На мою думку, це дуже правильний механізм контролю за владою.

Схожі принципи, впевнена, слід застосовувати і до відбору кандидатів у депутати рад усіх рівнів. Відкриті списки, затвердження кандидатів Народними радами й Майданами, звітність… Якщо за вітчизняним законодавством украй важко відкликати депутата, то має бути тотальний контроль громадськості за його роботою. У випадку недостатньої роботи чи зміни політичних поглядів – відкликання Народною радою й Майданом. Лише тоді будуть зміни!

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: