ДЗВІН

Тулуба знімуть з посади, якщо Даценко і Булатецький знову виграють округи

417840Віктор Янукович проведе постановочну кадрову чистку у кількох регіонах за результатами проведення перевиборів в п’яти виборчих округах, а також соціально-економічними показниками регіонів. Про це в коментарі Тиждень.ua заявив політолог Вадим Карасьов.

«Це може відбутися тільки після довиборів у п’яти округах, якщо голови цих регіонів продемонструють конкретно кандидатів і їхню перемогу. Крім цього, при рішення про відставку враховуватимуться й інші показники: скандальність і проблемність регіону, а також низькі соціально-економічні показники», – зауважив політолог.

Карасьов називає першому у списку «фаворитів на виліт» керівника Миколаївської облдержадміністрації Миколу Круглова.

«Скандал навколо Корнацького, провальні вибори в Первомайську, де провалив вибори заступник губернатора, події у Врадіївці… Потрібно когось відправляти у відставку. Кращої кандидатури на звільнення, ніж Круглов, немає», – зазначив Карасьов.

Складна ситуація, за словами політолога, і на Черкащині та Сумщині.

«Якщо на виборах програє провладний кандидат, то це буде сигнал Тулубу. Тим паче, що в нього продовжуються скандали з мером Черкас. Крім цього, дуже низькі показники соціально-економічного розвитку в Сумській області. Тим більше, що вона така олігархічно приваблива, враховуючи нафтові, енерговиробничі та ніші активи, що там є. Тому і Юрій Чмирь – також кандидат на виліт», – зазначив експерт.

Карасьов зауважує, що проблемна і Закарпатська область, «де губернатор Олександр Ледида не дуже впевнено себе почуває».

Нагадаємо, 16 жовтня під час виїзного засідання Ради регіонів президент Віктор Янукович заявив, що вважає за необхідне розглянути питання ефективності діяльності керівників місцевих органів влади.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: