ДЗВІН

Керманичі Черкащини мають звітувати кожен квартал!

Вочевидь, губернатор Черкащини Сергій Тулуб і голова облради Валерій Черняк забули, що їм треба звітуватися перед депутатами обласної ради. Чи просто не вважають за потрібне це робити. Бо інакше як пояснити невиконання планів обласною радою?

 

Справа в тім, що на сайті обласної ради у плані значиться в лютому звіт голови ОДА, а в березні – голови облради. Непокоїть, що до кінця лютого лишається буквально пара днів – і ні сесії немає, ні повідомлення про звіт. Минув 2012 рік і добігають кінця два місяці 2013 року, працюють дуже важливі програми, “Будуємо нову Черкащину”, наприклад,  чи “Село Черкащини 2020″… Але як вони виконувалися в минулому році і виконуються зараз, у 2013-ому – невідомо. Тим часом показники можуть бути негативними і варто зараз робити оцінку та повідомити про результати, щоб вчасно скригувати недоліки. А чи не краще було б, аби чиновники протягом року звітували поквартально – і Тулуб із Черняком, і начальники ключових управлінь: АПК, економіки, фінансів? Тоді справді був би діалог та співпраця між представниками виконавчої влади і депутатами, щоб ми могли не тільки аналізувати, контролювати, але й надавати пропозиції та фахову допомогу.

 Тому боюся, що депутати обласної ради не зможуть вчасно отримати для вивчення необхідні матеріали, бо звіти оголосять раптово. Згадаймо, як було з бюджетом області на 2013 рік чи з програмою реформування екстреної медичної допомоги, коли депутатам надалаи матеріали для вивчення за пару днів до сесії, а не за 20, як це мало би бути згідно регламенту. Я би дуже не хотіла, щоб депутатському корпусу роздали звіт очільників області у вигляді не тонкої книжки і ми мали б за день вивчити зміст усіх матеріалів. Вважаю, що внеможливлення повноцінного процесу обговорення доповідей губернатора та голови облради дасть можливість приховати від депутатів реальний стан речей у виконанні важливих для соціально-економічного розвитку Черкащини програм.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

- Ви зрозуміли чому Путін продовжує називати українців БРАТами?
-Чому?
- Зверніть увагу на корінь БРАТи. Це він так натякає, що Україна має йому усе ВІДДАТИ.
----------------------------------------------
- Чув: "Країни "Великої сімки" зберуться у Гаазі"?
- А Путін?
- Його туди згодом ПРИВЕЗУТЬ.
----------------------------------------------
У Донецьку пройшов мітинг під гаслами «Янукович, Виходь!» і «Янукович, повернись!»
- Заманюють, - здогадався Янукович...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: