ДЗВІН

У суді Одарича захищає адвокат Юлії Тимошенко, Юрія Луценка і Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко

tel 1_3Валентина Теличенко захищатиме в суді інтереси Сергія Одарича. Перше засідання у справу «Одарич проти Черкаської міської ради» розпочнеться 17 травня. Валентина Теличенка відома тим, що відстоює в судах (і досить успішно) інтереси Юлії Тимошенко, Юрія Луценко, Валерія Іващенка, Мирослави Гонгадзе. На її рахунку виграні в Європейському суді з прав люди справи за позовом Луценко і Тимошенко.

- Як давно Ви знайомі із Сергієм Одаричем?

- Ми знайомі з 1989 року. Тоді Сергій брав активну участь у підготовці з’їзду Руху, після того працював у секретаріаті Руху, у нього було чимало роботи. Я теж працювала в Народному Русі: спочатку в інформцентрі, потім в інших споріднених утвореннях. Отож знаю його в роботі вже близько 25 років.

- Коли з Вами зв’язався Сергій Олегович, Ви одразу погодилися представляти його інтереси у суді?

- Звичайно, я нітрошки не сумнівалася. Ще перед тим я прочитала в Інтернеті, що в Черкасах спробували оголосити імпічмент міському голові Сергію Одаричу, і відразу зрозуміла, що можу бути корисною Сергієві у цій справі. Незаконність дій проти Одарича була очевидною. Сергія знаю як принципову людину, знаю, що він так просто не здасться, отож я не мала сумнівів у тому, що він боротиметься до кінця. Він чесно виграв на виборах. Відмовитися від боротьби – значить зрадити виборців. Сергій так ніколи не вчинить.

- Чи ознайомилися із позовом, який подав Сергій Оарич на рішення Черкаської міської ради?

- Позов готували в команді Сергія Одарича без моєї участі. Мушу сказати, що він виписаний якісно, професійно. Звичайно, я як фахівець маю що додати. Але задля справедливості хочу віддати належне черкаським колегам. У Сергія Одарича як міського голови завжди була потужна юридична служба.

- Як думаєте, ця справа завершиться у першій інстанції чи доведеться пройти усі судові щаблі?

- Це залежить від упертості путчистів, тобто тих, хто затіяв цей незаконний імпічмент. У кожному разі, хочу вірити, що суд першої інстанції не буде упередженим і задовольнить позов Сергія Одарича та скасує незаконне рішення міської ради. Якщо ж ні, то справа Одарича має всі шанси стати в ряд зі справою Юлії Тимошенко, Юрія Луценка, Валерій Іващенка та іншими політичними справами. Переконана, рано чи пізно – ми виграємо справу. Правда на боці Сергія Одарича.

- На Вашу думку, наскільки взагалі може затягнутися судовий процес?

- Процес у суді по першій інстанції не повинен тривати понад два-три місяці. Якщо за цей час суд рішення не постановить, то можна буде говорити про умисне затягування процесу.

- Чи співпрацювали Ви із Сергієм Одаричем раніше?

- Так, у кількох справах на стадії апеляції та касації. Зокрема в справі про припинення діяльності районних рад у Черкасах.

Для довідки: Валентина Теличенко – юрист. Представник Мирослави Гонгадзе – в усіх справах в Україні (цивільні, кримінальні, адміністративні) та в Європейському суді. Всі справи нею були виграні. Представник у Європейському суді з прав людини Юлії Тимошенко, Юрія Луценка, Валерія Іващенка (перші двоє вже по одній справі виграли, Іващенкова справа ще розглядається).

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: