ДЗВІН

У Канівській міській раді збираються “репресувати” неугодних опозиційних депутатів

42487_17616_400_0Стосовно кількох опозиційних депутатів Канівської міської ради УСБУ склало матеріали про корупційне правопорушення, бо вони вчасно не здали декларацій про доходи. Утім, як і більшість депутатів ради на чолі із секретарем, однак стосовно інших народних обранців правоохоронці не “суєтились”, оскільки вони цілком благонадійні. У немилість же впали свободівці Юрій Гамалій та  Олександа Скорина, батьківщинівець Сергій Ткаченко та ще кілька депутатів із опозиційної фракції “Батьківщина”. Якщо депутати програють суди, де оскаржили протоколи про корупцію, то їх позбавлять депутатських мандатів.

“Я думаю, що нас виключать із депутатів і заспокояться, бо основна мета, як ви розумієте, зовсім не боротьба з корупцією, а зачистка ради від опозиції”, – прокоментував дії правоохоронців Юрій Гамалій.

Натомість голова фракції “Батьківщина” Сергій Ткаченко так просто свій мандат віддавати не збирається.

“Справді, нас підловили, бо в апараті ради нам повідомили, що декларації треба здати до 1 травня, а не до 1 квітня, як написано в законі. От ми і повірили. Добре, що частина наших опозиційних депутатів подали відповідні декларації по місцю роботи вчасно, тому забрати в них мандати буде проблематичним. Однак хочеться відзначити, що це такий стиль роботи нинішньої влади, адже керівництво ради мало провести роз’яснення нововведень до закону, але скористалось можливістю репресувати неугодних депутатів”, – сказав Сергій Ткаченко.

Тетяна Воронцова

 

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: