ДЗВІН

«Батьківщина» і «Фронт Змін» незабаром об’єднаються в одну партію

130072_700Актив обласних осередків політичних партій ВО «Батьківщини» та «Фронту Змін» очікують на продовження об’єднавчих процесів.

- У лавах опозиції тривають об’єднавчі процеси. Як нам вже відомо, ідею об’єднання партійних структур «Батьківщини» і «Фронту Змін» підтримала Юлія Тимошенко. Також ідею про повне об’єднання політичних сил позитивно сприймає і більшість партійців черкаських обласних організацій згаданих партій. Незабаром має відбутись об’єднавчий з’їзд «Батьківщини» і «Фронту Змін». Так само до об’єднавчого процесу мають підкліючитись і інші політичні сили, які увійшли у формат об’єднання опозиції і отримали місця у прохідній частині виборчого списку, і, відповідно, потрапили у парламент. Не виключаю, що можуть виникнути і певні непорозуміння, коли ставитиметься питання про визначення лідерів на місцях. Це нормальний процес. Але, як на мою думку, це не може бути супернездоланними моментами. Думаю, ми це пройдемо і об’єнамось, – вважає координатор ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко.

Він впевнений у тому, що внаслідок об’єднання опозиція виступить єдиним фронтом і вийде на президентські вибори із єдиним кандидатом від опозиції.

На переконання Леоніда Даценка визначитись із особою єдиного кандидата опозиція має не менше, як за рік до виборів, щоб дати можливість виборцям зорієнтуватись.

Андрій Продан
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: