ДЗВІН

У Черкасах демонтували магазин, який цілодобово торгував алкоголем

На вулиці Громова, 89, третій день триває демонтаж торговельного павільйону, який із тимчасової споруди перетворився на капітальну, повідомляє черкаська мерія. Кілька років експлуатувався незаконно – без дозвільних документів. Тож нині виконавча служба спільно з муніципальною інспекцією проводять демонтаж торговельного об’єкта.

Історії з незаконним торговельним павільйоном уже більше 2 років. Жителі житлово-будівельного кооперативу, що розташовується поряд, неодноразово скаржилися на його цілодобову роботу. Там продавали і тютюнові вироби, і алкоголь. Ночами під вікнами житлового будинку лунали «концерти» відвідувачів. Окрім того, наявність магазину додавала дискомфорту мешканцям, оскільки підвезення товару здійснювалося через прибудинкову територію.

— Ми як житлово-будівельний кооператив через цей магазин не можемо оформити прибудинкову територію, не можемо зайнятися її благоустроєм, — говорить Григорій Таран, житель ЖБК.

Після того, як буде завершений демонтаж, мешканці планують провести благоустрій території, висадивши дерева та облаштувавши газони.

За словами директора департаменту муніципальної інспекції Ольги Швець, цей демонтаж засвідчує, що рішення судів про знесення незаконних об’єктів виконуються. Після того, як депутати міської ради відмовили приватному підприємцю – власниці торговельного об’єкту – у продовженні договору оренди земельної ділянки, але вона не припинила своєї діяльності. Навіть почала розширювати заклад, зводячи літню терасу. Міська влада вимушена була звернутися до суду.

— Міська влада виграла суд. Два роки ми спільно з виконавчою службою намагаємося виконати це рішення і повернути земельну ділянку до земель Черкаської міської ради. Увесь цей час підприємець усіляко ухилялась від виконання рішення суду, — розповіла Ольга Швець.

Тому спільними зусиллями виконавчої служби та муніципальної інспекції був проведений демонтаж об’єкта. Спершу його відключили від енергопостачання, потім описали майно і товар, після чого взялися за демонтаж, залучивши будівельну організацію.

Довідка: Торік у Черкасах було демонтовано 38 тимчасових споруд – кіосків і гаражів. В основному їх прибирали власники добровільно на виконання приписів департаменту муніципальної інспекції або після неодноразового притягнення до адміністративної відповідальності. З початку цього року вже було демонтовано чотири тимчасові споруди.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: