ДЗВІН

Тулуб пояснюватиме у Верховній Раді, навіщо зруйнували хату чумака

hatadjakКомітет з питань культури і духовності Верховної Ради України розглянув питання про стан справ та хід підготовки Національного заповідника «Батьківщина Тараса Шевченка» до відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Голова Комітету В‘ячеслав Кириленко наголосив на необхідності комплексного підходу до відзначення 200-річчя з дня народження Шевченка і зазначив, що «непрозорість рішень виконавчої влади щодо підготовки до цієї знакової дати викликає глибоке занепокоєння», інформує офіційний сайт парламенту.

Учасники засідання висловили стурбованість з приводу здійснення ремонтно-реставраційних та будівельних робіт у Національному музеї Тараса Шевченка у Києві, Шевченківському національному заповіднику в Каневі і у Національному заповіднику «Батьківщина Тараса Шевченка» Звенигородського району Черкаської області, які, за словами виступаючих, «ведуться без відповідних дозволів та погоджень і не відповідають духові життя і творчості Великого Кобзаря».

Члени Комітету заслухали інформацію генерального директора Національного заповідник «Батьківщина Тараса Шевченка» Олександра Комаренка та заступника керівника управління культури Черкаської обласної державної адміністрації Миколи Сухового, які розповіли про ситуацію, що склалася довкола історичної будівлі ХІХ століття, відомої під назвою «Чумацька хата». Народні депутати України висловили критичні зауваження на адресу керівництва заповідника та обласної державної адміністрації з приводу того, що роботи з розібрання «Чумацької хати» проводилися «без погодження з Міністерством культури України, без залучення фахівців-реставраторів та без поінформування громадськості», йдеться в офіційному повідомленні ВРУ.

До речі, у прямій трансляції з Верховної Ради Анна Герман, народний депутат від Партії регіонів, висловила побажання запросити черкаського губернатора Сергія Тулуба до народних депутатів та заслухати його пояснення з приводу зруйнування хати чумака,

Поділитися цією новиною з друзями
1 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    давно потрібно його заслухати і зробити висновки яку він веде політику в Черкаській області

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: