ДЗВІН

Нове шоу “Танцюють всі!” стартує з Черкас

Черкаси стали відправною точкою кастингів нового сезону телепроекту «Танцюють всі», повідомляє прес-служба мерії.

На початку лютого стартували кастинги шостого сезону танцювального проекту телеканалу «СТБ» – «Танцюють всі!». Журі проекту розпочало пошук найкращих танцівників із нашого міста. Про це розповідає сайт «Черкаський спорт».

«Танцюють всі!» – це формат шоу «So You Think You Can Dance?» («Думаєш, ти вмієш танцювати?») британської компанії «RDF». Це конкурс талантів для всіх, хто думає, що він вміє танцювати, для представників всіх напрямів і танцювальних стилів. Цей телепроект є одним із найпопулярніших у світі та виходить у 24 країнах. Переможець проекту «Танцюють всі!» отримає 500 тисяч гривень і можливість стажуватись у кращій танцювальній школі США.

Кращих із кращих обирали у «Палаці молоді». Випробувати свої сили завітало чимало черкаських танцівників. Попередньо кожен учасник заповнив анкету та зареєструвався. Опісля – розпочався відбір, який проходив у три етапи. На першому – черкасці мали зімпровізувати під запропоновану журі музику. Далі танцівники демонстрували заздалегідь заготовлену постановку певного танцювального стилю. Заключним етапом стало знайомство журі з учасниками, що проходило у формі флеш-інтерв’ю. Незважаючи на старання черкасців, журі та фортуна посміхнулася не багатьом.

Нагадаємо, раніше кастинги телепроекту «Танцюють всі!» вдалося пройти черкасцям Максиму Оробцю та Олені Головенкіній. Максим спромігся увійти до двадцятки кращих танцюристів України. Олена ж за три ефіри танцювального проекту «Танцюють всі-5» пройшла до топ-п’ятдесятки учасників шоу, проте зупинилася за крок до оголошення двадцятки кращих. Однак організатори вирішили дати шанс талановитій танцівниці стати джокером проекту.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: