ДЗВІН

На черкаському телеканалі “Вікка” стартувало три нових проекти

1343286807_3835123389 вересня на телеканалі “Вікка” святкували 22-у річницю від дня заснування й відкрили новий сезон. Своє мовлення канал веде в аналоговому, цифровому і кабельному форматах, охоплюючи більшість районів області та Черкаси, пише Gazeta.ua.

— Наш телеканал створює більше 10 програм. Це щоденні інформаційні випуски “ВІККА”-новини, аналітичні програми — “Черкаська панорама”, “Тема дня”, пізнавальні програми — “Село і люди”, “Подорож у світ SPA”, “Щоденник здоров’я”, розважальні програми — “Народна трибуна”, соціальна програма — “Подаруй життя”. Маємо щоденні прямі ефіри у програмах “Контакт” і “Відкритий діалог”, — розповідає головний редактор Юлія Кропива. — Наші глядачі можуть дзвонити під час ефіру в студію та спілкуватися з гостями.

На каналі три роки тому стартував дитячий проект “Веселий ананас”.

— У його рамках організовуємо кастинги і відбираємо дітей для участі у зйомках. Це не звичайна програма, а справжнє кіно, де діти — актори, — каже редактор.

Тричі на добу виходить інформаційний випуск “ВІККА”-новини.

— Над виготовленням новин у нас працюють усі наші журналісти. У центрі уваги – прості люди із своїми бідами і радощами. Часто до нас звертаються як до останньої інстанції у пошуках справедливості. Намагаємося розібратися у кожній проблемній ситуації, дізнатися усі точки зору. Найчастіше черкащани скаржаться на роботу комунальників і правоохоронців, — каже шеф-редактор Світлана Пічугіна. – Нещодавно почали подавати й міжнародні новини. Думаю, черкащанам цікаво дізнаватися про те, що відбувається поза межами Черкас.

До 22-річчя вікківці створили відеоальбом “ВІККА. Історія твого телеканалу”. У проекті використали близько сотні фотографій. Архівні знімки приносили не лише нинішні працівники каналу, а й колишні. Це вже третій відеоальбом.

— Перший телеальбом робили кілька років тому “Черкаси: Історія твого міста”. Це були паралелі між сучасним містом і тим, які Черкаси були кілька десятиліть тому. Після цього поновили проект і показали Черкаси очима жителів. Городяни приносили нам фото із сімейних альбомів, де вони на фоні впізнаваних міських краєвидів. Торік робили проект “Новорічні Черкаси. Історія твого міста”. З жовтня покажемо альбом “Весільні Черкаси”, — говорить керівник проекту Вікторія Курченко. — Масово фото нести починають, коли виходять перші кілька ефірів.

На телеканалі працюють понад 30 осіб.

— Мені дуже подобається, що в нас такий творчий колектив. З ініціативними людьми хочеться працювати, — коментує директор Любов Правдіна.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: