ДЗВІН

Микола Булатецький:
«Якщо дивитись під ноги, то у нас все нормально, а якщо підняти голову, то стає страшно»

DSCF9157У ставленні до питання відставки мера Черкас, я буду діяти як народний депутат: пораджусь із людьми і тільки після цього буду приймати рішення. Тобто, я зберу фокус-групи і вивчу точку зору черкащан. І якщо вони будуть за відставку Одарича, тоді я голосуватиму за це, якщо ж вони проти, тоді я і цю позицію не підтримаю. Тому що знаю, чиї роги там ростуть.

А щодо відставки виконкому, то я із задоволенням голосував за це. Бо на сьогодні влада – наш ворог, на жаль. Так не повинно бути, але в нашій країні це так. От я вважаю, що Одарич – ворог малий, а Тулуб – великий. От якби їх обох поперти разом, я б був би щасливим. Але тут є один момент: невідомо, хто кого і куди попре.

Зараз у лавах черкаської «Батьківщини» йде дискусія, і переважна більшість виступає за продовження дій щодо відставки Одарича. І думаю, що це може відбутись. Але я, поки що, утримаюсь, бо мій досвід підказує мені, що, можливо, це і не правильно. Тому я нав’язую цю дискусію. Адже не зрозуміло, чи не станеться так, що цим ми послабимо можливості громади щодо спротиву владі, і впливу громади на владу. Із Одаричем на сьогодні ще можна говорити. Можна говорити із його командою. Принаймні для мене це не є проблема. І я говорю, що якби була така проблема, то я б взяв би це під контроль.

А от що стосується «данєцкіх», то ви ж знаєте, що це значно складніше. Дійсно, я казав прихильникам відставки Одарича, що можу стати на цю сторону, можу підставити плече, якщо ви гарантуєте, що ми разом попремо всіх донецьких із Черкас. Я вже не раз казав, що мені залишилось ще послужити Україні, а так я у цьому житті вже все зробив.

У нас в країні так: якщо дивитись під ноги, то у нас все нормально, а якщо підняти голову, то стає страшно… і не тільки мені…

На мій погляд, спільними зусиллями відставки мера Черкас можна добитись. Бо багато людей із різних сторін над цим працюють. Мій син категорично за відставку, і я вчора із ним посварився.

Якщо до влади є можливість привести спільними зусиллями хоча б поміркованих людей, хай не батьківщинівців, не Булатецького із Даценком, а, наприклад, Білоусова на посаду секретаря, то це може бути. Тоді є сенс оголошувати відставку, а в інакшому разі відставка Одарича може привести до безроздільного панування Партії регіонів на чолі із Горкуном. Ну, ви ж розумієте, що це людина, над якою висить портрет Тулуба. Та ви б бачили, як він біг на сесію, аж падав, так поспішав голосувати за власну відставку. Тому що йому Тулуб сказав…

Микола Булатецький, депутат Черкаської міської ради, переможець минулорічних парламентських виборів по 194 «проблемному» округу
Поділитися цією новиною з друзями

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: