ДЗВІН

Відкритий лист до в.о. міського голови Черкас Віктора Білоусова та до членів нового виконавчого комітету Черкаської міської ради

Шановний Вікторе Федоровичу,  члени виконавчого комітету!

 11 квітня Черкаська міська рада відправила у відставку виконавчий комітет через неефективну роботу, нераціональне використання бюджетних коштів, прийняття низки антисоціальних рішень.

24 квітня у відставку відправили й міського голову Сергія Одарича.

Вважаю цю відставку закономірною. Політику, яку проводив міський голова, важко назвати соціально орієнтованою. Втім, не віриться, що Сергій Одарич одноосібно впливав на життя в Черкасах. Адже рішення приймалися депутатами міської ради. Відтак відповідальність за несправедливі рішення, які стосуються політичних, соціально-економічних проблем Черкас насамперед лягає на плечі депутатського корпусу міської ради та керівників партій, які представляють депутати ради.

Тому вважаю логічнім у зв’язку зі змінами у складі виконкому передивитися ті рішення, які мали резонансний характер в місті, проаналізувати їх, обговорити, по-новому оцінити і прийняти на користь громади.

На мою думку, таким чином новий виконавчий комітет доведе соціальну спрямованість своїх дій, заявлене бажання працювати на вирішення проблем міста, його розвиток, на благо громади Черкас.

Тому в першу чергу я пропоную до розгляду виконкомом наступне:

1. Переглянути міський бюджет, який, на жаль, не відповідає запитам по основним галузям. Витратну частину бюджету слід перенаправити на вирішення соціально-економічних проблем Черкас.

Наприклад, бюджетний запит Департаменту освіти міськвиконкому на 2013 рік складає 80 млн. грн. У же той час надано з бюджету 20 млн. грн., тобто чверть від потреби. Зрозуміло, що цих коштів не вистачає ні на ремонти шкіл, ні на підручники, ні на інші речі, які б поліпшили якість освіти в місті.

2. Ліквідувати заборгованість із заробітної плати. 11 підприємств у Черкасах – банкрути або на стадії банкрутства й мають заборгованість із заробітної плати. Крім цього, ще 14 економічно активних підприємств мають борги перед працівниками (зокрема, КП ЧЕЛУАШ, КП “Аеропорт Черкаси”, “Облпаливо”).

3. Забезпечити підтримку місцевого виробника. Всі роботи й послуги, які замовляються бюджетом, повинні здійснюватися насамперед черкаськими підприємствами, і в першу чергу – підприємствами комунальної власності.

Також пропоную прийняти реальну діючу програму підтримки малого та середнього бізнесу. На моє переконання, отримання підприємствами пільгових умов оплати за оренду землі при умові нарощування обсягів виробництва, створення додаткових робочих місць, залучення додаткових інвестицій стимулюватиме розвиток місцевого малого й середнього бізнесу, що, в свою чергу, дозволить створити нові робочі місця та збільшити відрахування до бюджету.

4. Виконати рішення суду щодо відміни рішення міськвиконкому про незаконне підвищення тарифів СУБами з 01.12.2008 року та повернути людям переплату.

Адже 24. 01. 2013 року Вищий адміністративний суд України поставив остаточну крапку у питанні законності рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради №1747 від 25.11.2008 року “Про встановлення вартості житлово-комунальної послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій”, визнавши це рішення незаконним та скасувавши його.

Я закликаю Вас, Вікторе Федоровичу та членів нового виконавчого комітету переглянути резонансні антисоціальні рішення виконкому та міської ради, обговорити та скасувати їх:

• Відмінити, як незаконне, рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради №1747 від 25.11.2008 року “Про встановлення вартості житлово-комунальної послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій”,

• З метою збереження якості надання медичних послуг в єдиному в області медичному закладі по наданні послуг дітям, хворих на ДЦП та іншим категоріям малозабезпечених громадян, відновити на посаді директора РОЦ “Астра” Волощенко І.В.

• Відмінити рішення про ліквідацію пологового будинку №2.

• З метою раціонального використання бюджетних коштів та зменшення вартості послуг для населення відновити роботу КП “Управління аварійних робіт”.

• З метою раціонального використання бюджетних коштів скоротити персонал виконкому до 300 осіб (адже в 1991 році в управліннях та відділах міськвиконкому, коли міська влада інтенсивно вела соціальне, житлове та промислове будівництво, організовувала шефську допомогу колгоспам і т.п., працювало лише 119 осіб). Таке рішення буде позитивно оцінене черкащанами та дозволить збільшити бюджет на 10-12 млн.грн. в рік.

• Заборонити знищення рухомого складу тролейбусного парку та всього підприємства в цілому.

З цією метою пропоную створити депутатську тимчасову слідчу комісію та розслідувати факти безпідставного знищення та списання тролейбусів.

• З метою раціонального використання бюджетних коштів провести аудит фінансово-господарських угод та міжнародних договорів, підписаних за період з 2007 року.

• З метою раціонального використання бюджетних коштів відновити незаконно ліквідовані в 2008-2009 роках С.Одаричем органи місцевого самоврядування – комітети самоорганізації населення та квартальні комітети.

• З метою раціонального використання бюджетних коштів ліквідувати в системі СУБів посередницькі організації, які лише збільшують тарифи та ведуть до штучного банкрутства СУБів.

• З метою раціонального використання бюджетних коштів відновити контроль над асфальтним заводом комунальної власності.

• З метою раціонального використання бюджетних коштів відновити роботу КП 2328.

• З метою раціонального використання бюджетних коштів та зменшення вартості тарифів повернути в комунальну власність очисні споруди.

Тоді дійсно можна буде повірити, що влада у Черкасах турбується за громаду, про розвиток міста та його майбутнє.

 

Депутат Черкаської обласної ради,

голова Черкаської обласної організації “Фронту змін” Наталія Старікова

 

Поділитися цією новиною з друзями
2 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    В первую очередь – назначить перевыборы мера и горсовета. Белоусова черкащане мером не выбирали. И наказов на создание ПРиБЮТа депутатам не давали.

  2. Відповіcти

    Благими намерениями выстелена дорога …

Залиште свій коментар

Жартома :-)

- Ви зрозуміли чому Путін продовжує називати українців БРАТами?
-Чому?
- Зверніть увагу на корінь БРАТи. Це він так натякає, що Україна має йому усе ВІДДАТИ.
----------------------------------------------
- Чув: "Країни "Великої сімки" зберуться у Гаазі"?
- А Путін?
- Його туди згодом ПРИВЕЗУТЬ.
----------------------------------------------
У Донецьку пройшов мітинг під гаслами «Янукович, Виходь!» і «Янукович, повернись!»
- Заманюють, - здогадався Янукович...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: