ДЗВІН

Майже 300 касових апаратів у Черкасах підключились до електронної стрічки

83077663_1_644x461_kasoviy-aparat-lvovНаразі триває перехід на касові апарати з системою дистанційного автоматичного звітування. Головною метою такого переходу є електронізація звітності.

В.о. начальника Державної податкової інспекції у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області Юрій Байбуз нещодавно провів зустріч із суб’єктами господарювання Черкас, які використовують у своїй діяльності значну кількість касової техніки, щодо питання реєстрації реєстраторів розрахункових операцій, які створюють контрольну стрічку в електронній формі, і виявлення проблемних аспектів на сьогоднішній день.

«Підприємства, які приймають участь у нараді, використовують майже третину від загальної кількості зареєстрованих в ДПІ у м. Черкасах касових апаратів і тому ми очікуємо найбільшу активність реєстрації новітньої та модернізації наявної касової техніки саме від таких суб’єктів господарювання», – зазначив Юрій Байбуз.

За його словами, лише за останні два тижні липня в експлуатацію впроваджено майже 300 одиниць техніки. На сьогодні 530 касових апаратів, що складають 27,6 відсотки від загальної кількості РРО, формують електронну стрічку та автоматично передають дані про готівкові операції на сервери Міндоходів.

Не дивлячись на те, що фінансова відповідальність за неподання електронної звітності настає з 1 січня 2014 року, часу для реєстрації новітньої та модернізації наявної касової техніки не так і багато. Разом з тим Юрій Байбуз наголосив, що з 01 січня 2013 введено в дію норми абзаців другого та третього п. 7 ст. З Закону України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо обов’язкового подання суб’єктами господарювання електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків реєстраторів розрахункових операцій до органів Міндоходів по дротових або бездротових каналах зв’язку за технологією Національного банку України.

Нагадаємо, що 8 липня затверджено Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій. У першій частині реєстру визначені реєстратори розрахункових операцій, дозволені до первинної реєстрації. Тобто моделі зазначених реєстраторів можуть продаватися та використовуватися у роботі підприємців. До другої частини реєстру віднесено моделі, первинна реєстрація яких заборонена. Це ті апарати, які раніше перебували у використанні платників, однак вже переважно не випускаються виробниками касової техніки.

На сьогодні у Державному реєстрі реєстраторів розрахункових операцій знаходиться 53 моделі касової техніки, що відповідають сучасним вимогам та забезпечують передачу контрольно-звітної інформації до органів доходів і зборів.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: