ДЗВІН

Черкащанам віддали три мільйони заборгованої зарплати

1302251971_0a255d38e333b8dbd6e1c2236b3f943cПротягом 6 місяців цього року завдяки зусиллям працівників ДПІ у м. Черкасах Головного управління Міндоходів у Черкаській області вдалося погасити заборгованість із заробітної плати на загальну суму майже 3 млн. грн. Бюджет отримав додаткових 471 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб, інформує прес-служба відомства.

Таких результатів вдалося досягти за рахунок заслуховування керівників підприємств-боржників на спеціальних комісіях за участі працівників Міндоходів міста та представників місцевих органів самоврядування.

Під контролем у працівників Міндоходів перебуває і розмір зарплати. Після проведених співбесід понад 240 суб’єктів господарювання підвищили своїм працівникам заробітну плату, яка була нижча від встановленого державою мінімального рівня. Ефект від такого підвищення відчули не лише наймані працівники, а й бюджет, до якого додатково надійшло понад 2 млн. грн.

Загалом, протягом півріччя до зведеного бюджету України черкаськими суб’єктами господарювання сплачено понад 238 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. Це майже на 9 млн. грн., або на 4 відсотки перевищує показник 2012 року.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: