ДЗВІН

Козько вже не голова ОВК №194

2743b651ba7aa1d6068f41f93a1d7499Сьогодні своїм рішенням Центрвиборчком за поданням партії “Народна ініціатива” припинив повноваження голови окружної виборчої комісії з виборів до Верховної Ради №194 (центр – Черкаси) Ольги Козько. Про це “Прочерку” повідомив керівник відділу взаємодії зі ЗМІ секретаріату ЦВК Костянтин Хівренко.

За словами прес-секретаря ЦВК, новим головою ОВК №194 призначено Михайла Пунька (1971 р.н.). Таке рішення прийнято за поданням сили “Народна ініціатива”, яка здобула право згідно з жеребкуванням делегувати свого представника керувати роботою окружної комісії у Черкасах.

Нагадаємо, Ольга Козько була головою цієї ж комісії на виборах 28 жовтня 2012 року, коли не змогла провести засідання ОВК в ситуації більш ніж явної переваги (майже 12 тисяч голосів) кандидата від опозиції Миколи Булатецького та визначити переможця. В результаті, як пишуть ЗМІ, «своєрідної поведінки» Ольги Іванівни (ховала печатку та ключі від сейфу, де лежали протоколи, а потім намагалася взагалі винести їх з ОВК) округ потрапив до числа проблемних. Ольга Козько спочатку поповнила ряди членів ОВК за квотою фракції Партії регіонів. Не пройшло й місяця, як вона різко змінила політичні погляди і 13 вересня 2012 року стала головою ОВК як представниця Політичної партії «Союз анархістів України». На повторних виборах 2013 року увійшла до складу ОВК № 194 вже від політичної партії «Народна ініціатива» і знову стала головою комісії.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: