ДЗВІН

Якщо Козько знову голова ОВК № 194, то чесних виборів не буде

БезымянныйЩе зовсім недавно вся Україна обговорювала скандальні події в окружкомі ВО № 194. Після підрахунку голосів виборців, голова ОВК Ольга Козько ховала у одязі печатку комісії, щоб її не поставили на підсумковому протоколі, і цим завадити Миколі Булатецькому бути офіційно визнаним переможцем виборів. Скромний подвиг голови оцінили і знову поставили цю одіозну особу на посаду голови нового складу окружкому на перевиборах до Верховної Ради. Правда, громадянка Козько, яку громадськість підозрює у сприянні фальшування результатів виборів, тепер висунута на посаду від іншої партії, але суті справи це не міняє.

Як зазначив узгоджений кандидат від опозиції на 194-му окрузі (охоплює виборців Черкас) Микола Булатецький, він був шокований новопризначенням.

- Козько – це перший із головних фальсифікаторів на попередніх виборах. І факт її призначення на посаду голови окружної виборчої комісії яскраво свідчить, що чесних виборів не буде. Але ми мусимо дати бій фальсифікаторам і перемогти. Терпіти далі знущання не можна, – прокоментував Микола Булатецький.

Дмитро Чонка
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: