ДЗВІН

Хочу нагадати Сергію Тулубу, що Конституція України діє і на Черкащині

У вівторок на прес-конференції голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб звинуватив черкаську опозицію у фашизмі та екстремизмі. А також дорікнув у відсутності співпраці. Більш того, керманич області фактично погрожував опозиціонерам розправою. Тулуба розлютили  їхні  акції в Черкасах і Умані під умовною назвою “Похорони демократії”, проведені 25 лютого до третьої річниці інавгурації Президента.

Сьогодні лідери опозиційних сил області на спільній прес-конфренції наголосили на неприпустимості таких заяв з боку представника влади. На парламентських виборах опозиційні сили підтримало майже 70% черкащан, тоді як Партію регіонів – 18%. Тому, називаючи опозицію фашистами й екстремістами, Сергій Тулуб фактично назвав так майже всіх черкащан.

На Україні діє основний закон – Конституція України. У другому розділі в статті 34 читаємо: ” Кожному гарантується  право  на  свободу  думки  і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати  і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб – на  свій вибір”. А стаття 24 говорить про рівні  конституційні  права й  свободи всіх громадян України. Я хотіла би нагадати Сергію Борисовичу, що Конституція діє і на території Черкаської області. Висловлювати свою думку важливо не лише членам Партії регіонів, яким надали можливість проводити цього дня мітинг і виступати, але й представникам інших політичних сил. Є рівні права, то треба надавати можливість абсолютно всім.

 

Наступне – губернатор говорить про незаконність акції опозиції в Черкасах на Соборній площі. То хочу сказати, що в той день мітинг проводила і Партія регіонів, в якому брали участь чиновники та інші держслужбовці – у свій робочий час. Замість того, щоб працювати, вони з папірця прославляли покращення.

Іще одне. Сергій Тулуб дорікає опозиції у відсутності співпраці. Мовляв, ставайте поруч і працюйте разом із нами. Я вже зазначала, що керівники області мають звітувати щоквартально перед депутатами обласної ради. Це б дало можливість вести співпрацю щодо аналізу роботи, наданная пропозицій, спільного вирішення проблем. Як депутат обласної ради я неодноразово пропонувала програми розвитку підприємств, зокрема харчової і переробної галузей та торгівлі – програму проігнорували. Виступала з ініціативою працювати в робочій групі з вирішення проблеми заборгованостей із зарплати – не запросили. Пропонувала підключити фахівців, зокрема з опозиційних депутатів, до обговорення реформи в наданні екстреної медичної допомоги – це теж було проігноровано. То про яку відсутність співпраці з опозицією говорить Сергій Борисович? Нашу допомогу просто відкидають.

На завершення хочу сказати, що черкаська опозиція підготувала до президента, генеральної прокуратури  і правоохоронних органів наше звернення по виступу Сергія Борисовича, відповідні документи, а також відеоматеріали. Після таких заяв свого намісника президент має прийняти рішення про відставку Тулуба.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

- Ви зрозуміли чому Путін продовжує називати українців БРАТами?
-Чому?
- Зверніть увагу на корінь БРАТи. Це він так натякає, що Україна має йому усе ВІДДАТИ.
----------------------------------------------
- Чув: "Країни "Великої сімки" зберуться у Гаазі"?
- А Путін?
- Його туди згодом ПРИВЕЗУТЬ.
----------------------------------------------
У Донецьку пройшов мітинг під гаслами «Янукович, Виходь!» і «Янукович, повернись!»
- Заманюють, - здогадався Янукович...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: