ДЗВІН

Банк «Форум» збанкрутує? Клієнти банку розкажуть про свої страхи

1_1_homepagevisual_250x200Тривожні настрої на межі істерики поширюються серед клієнтів банку «Форум». Спричинило їх введення у банку «Форум» тимчасової адміністрації. На думку економічних експертів, необхідності у її введенні не було. Незважаючи на те, що банк мав отримати рефінансування, це питання дуже раптово було знято із розгляду – і до банку було введено тимчасову адміністрацію.

Найбільш радикальні фахівці у сфері фінансів малюють не райдужні перспективи: …десятки тисяч фізичних осіб-вкладників, підприємців та підприємств, раптово залишилися без обігових коштів…Різке зменшення надходження податків до бюджету… Перспектива затримки виплат зарплат працівникам сотень приватних та державних підприємств…

Вкладники підозрюють, що введення тимчасової адміністрації – перший крок до банкрутства банку. Наслідки можуть бути жахливими. Кошти громадян і підприємств, які зберігаються у банках, при банкрутсві банківської установи, мають тенденцію зникати без сліду…

Певна група вкладників банку вже калатає у всі дзвони – виходить на Генеральну прокуратуру та Прем’єр-міністра з вимогою розібратися, кому ж вигідна раптова неплатоспроможність банку.

Про всі свої страхи щодо можливого банкрутства банку журналістам розкажуть вкладники банку – керівники підприємств та підприємці – Юлія Воєвода, Анатолій Воєвода, Василь Плетінь, Володимир Заєць та інші. Прес-конференція відбудеться у понеділок 24 березня о 10.00 у Черкаському прес-клубі (приміщення «Черкасицивільпроекту»).

Ігор Чорноус

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

После присоединения Крыма к России, образовалось новое государство - Крыссия.
Граждане будут называться «крыссияне»…
----------------------------------------------
Лавров:
- В Украине действует много вооруженных бандформирований!
- Откуда вы знаете?
- Так мы сами их засылаем…
----------------------------------------------
Если к вам в офис идут люди в масках с дубинками в руках, быстро надевайте маски, берите в руки бейсбольные биты и говорите, что здесь уже занято.

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: