ДЗВІН

Депутати, які голосували за реорганізацію Мошенської лікарні, повинні відповідати за смерть людей, – Даценко

Сьогодні в пожежному порядку за наказом із облдержадміністрації було зібрано позачергову сесію Черкаської районної ради з одним завданням – реорганізувати-таки Мошенську лікарню.

Вчора до пізньої ночі посланці від голови РДА із нав’язливим запрошенням прийти на сесію і підняти руки “За” об’їхали всіх більш-менш слухняних депутатів і дохідливо пояснили їм, наскільки важливе це питання і що їм буде особисто від губернатора Сергія Тулуба, якщо вони осміляться не послухаться. Зрозуміло, що після таких бесід у сесійній залі назбиралась достатня кількість народних обранців для прийняття позитивного рішення. І зрозуміло, що без довгих “розсусолювань” воно було прийняте: лікарню “зарубали”. Цього разу зусилля опозиції по порятунку медичного закладу виявились марними.

“Влада Януковича в Україні і його “данєцка” бригада начолі із Тулубом на Черкащині проводить послідовну і наполегливу політику геноциду українців, закриваючи школи, лікарні, піднімаючи пенсійний вік, накручуючи ціни, множачи безробіття і соціальну несправедливість. При цьому “зекономлені” з народного поту гроші витрачаються на золоті унітази, вілли за кордоном, на облаштування апартаментів в адміністраціях. Влада не просто краде в народу, вона хизується вкраденим! А всі так звані “рехворми” спрямовані лише на те, щоб вкрасти ще більше!” – різко прокоментував рішення райради координатор Ради опозиційних сил Черкащини, переможець парламентських виборів по 197 окрузі Леонід Даценко.

Однак у цій ситуації найбільше його обурює позиція депутатів, які, боячись за власні посади чи бізнес, приймають антинародні рішення.

“Жодне із рішень цієї ненаситної хунти Януковича не пройшло б, якби йому не сприяли місцеві посіпаки. Депутати Черкаської районної ради, які голосували за рішення по реорганізації Мошенської лікарні, інших райрад, що приймали подібні рішення, Черкаської обласної ради, які благословляли розтринькування коштів на забаганки губернатора, голосували за блокування коштів на лікування смертельно хворих у “Фрезеніусі” тощо, – всі вони співучасники злочинів. Усі вони повинні усвідомити, що несуть моральну відповідальність за смерть тих людей, які легким помахом їхніх рук залишаються без своєчасної допомоги. І я хочу запевнити, що рано чи пізно за все вчинене доведеться відповідати. А ми, черкаська опозиція, запевняємо, що беремо кожен такий вчинок “на олівець”!” – наголосив Даценко.

Нагадаємо, питання реорганізація районної лікарні в Мошнах Черкаського району “дамокловим мечем” висіло ось уже кілька місяців над громадою села. В рамках реформування медичної галузі влада має намір на базі двох лікарень: Черкаської районної в Мошнах і Центральної районної лікарні в Червоній Слободі створити один комунальний заклад “Черкаський центр медико-санітарної допомоги”.

Фактично в Мошенській лікарні на весь “кущ” залишиться тільки амбулаторія загальної практики сімейної медицини, де залишиться 5 лікарів: терапевт, педіатр і 3 лікарі сімейної медицини. Швидка допомога, стаціонарне і поліклінічне відділення відійде у підпорядкування Червоної Слободи. Зрозуміло, що лікарі і хворі занепокоєні. По-перше, якістю надання послуг медичних населенню в майбутньому. Нині лікарня обслуговує 17,5 тис. людей, в стаціонарі – 55 ліжок, працюють вузькопрофільні фахівці (хірург, гінеколог, окуліст, лор). Все це “відійде” до Червоної Слободи. По-друге, ймовірне скорочення ліжкомісць. Третє – невідомі обсяги фінансування.

Поділитися цією новиною з друзями
1 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    Кушнарьов уже лікувався у районній лікарні. Дай, Боже, щоб і черкаським регіоналам так пощастило!!!

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: