ДЗВІН

Депутат поскаржилася в прокуратуру на лікаря-”дітоненависника”

DSC_0044Депутат Черкаської обласної ради Наталія Старікова подала депутатське звернення до прокуратури м. Черкаси щодо законності дій головного лікаря міської дитячої лікарні Володимира Борисенка.

Підставою для такого звернення стало закриття 9 жовтня за розпорядженням Борисенка інгаляторію в дитячій поліклініці № 2 по вул. Вербовецька, 40. У результаті 80 дітей, яких обслуговує медичний заклад, залишилися без необхідного лікування. Альтернативи малечі, хворій на гострі, обструктивні бронхіти, ГРВІ не запропонували.

“Другий тиждень отримую дзвінки в громадську приймальню від батьків дітей, які обслуговуються за місцем проживання у поліклініці №2. Вони скаржаться, що малюки досі не можуть отримувати необхідне лікування – інгаляції, – зазначає Наталія Старікова. – Враховуючи особливість такої медичної послуги як інгаляція, отримання її в інших дитячих закладах міста не за місцем проживання не є можливим через їх значну віддаленість, незручності для хворих маленьких дітей, зниження ефективності, загострення хвороб. Крім того, існує небезпека для інших мешканців міста, які змушені контактувати з хворими в громадському транспорті. В сезон осінніх застуд це є недопустимим”.

Вона зробила депутатське звернення на ім’я прокурора міста О.Маслюка. У зверненні депутат вимагає здійснити перевірку з приводу законності дій Володимира Борисенка та в разі необхідності вжити заходи для приведення діяльності дитячої міської поліклініки № 2 у відповідність до чинного законодавства.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: