ДЗВІН

“Щоб не було потім питань до в.о. міського голови і до виконкому, їм потрібно працювати”, – депутат облради

DSC_0018Депутат Черкаської обласної ради Наталія Старікова зробила ряд депутатських звернень, які стосуються діяльності “старої” влади в Черкасах.

Зокрема, депутат вимагає переглянути резонансні питання в житті міста, як-от: реорганізація пологового будинку №2, повернення різниці між тарифами на житлово-комунальні послуги, доведення до банкрутства комінальних підприємств.

“Я зробила депутатське звернення до міськвиконкому і в.о. міського голови Віктора Білоусова, щоб вони надали інформацію про розгляд цих рішень. Бо це прохання не особисто Старікової, а звернення громади Черкас”, – сказала Наталія Володимирівна.

Вона наголосила, що її ініціативу не варто розглядати в політичній площині.

“Вимоги в жодному випадку не є якимось політичним замовленням. Опозиція вимагала розгляду та переоцінки цих рішень завжди. Згадаймо лише наші виступи на численних протестних мітингах. Так само, я завжди була опонентом Одарича і неодноразово критикувала політику міського голови і його антисоціальні рішення. Зараз ми вкотре піднімаємо ці питання, бо є сподівання, що новий виконком, до складу якого увійшли і представники опозиційних партій, прийме справедливі рішення з проблемних питань, – сказала депутат. – Балаканина закінчилася. Має розпочатися робота. Дійсно, аналіз діяльності Одарича на посаді міського голови має великий резонанс у Черкасах. Але, щоб не було потім питань до в.о. міського голови і до нового виконкому, їм потрібно працювати. А ми готові піднімати актуальні проблеми в Черкасах для того, щоб працювати разом”.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: