ДЗВІН

Кому потрібний Котляр на посаді начальника обласного УСБУ?

- Там де впливає «УДАР», там відбуваються дивні призначення. Екс-начальника обласного УМВС Леоніда Бойка, якого громада викинула із крісла, призначили за впливу цієї партії. Кажуть кандидатуру нового начальника УСБУ Олега Котляра теж висунув «УДАР», – так прокоментував кадрову політику вищого керівництва партії, яка за квотою отримала право розпоряджатись посадами на Черкащині народний депутат Леонід Даценко.

Як ми вже повідомляли, кілька днів тому крісло шефа обласного СБУ обійняв полковник Олег Котляр – широко відома особа у вузьких колах черкаських есбеушнинків. До призначення полковник працював першим заступником начальника управління. При «помаранчевому» до мозку кісток губернаторові Олександру Черевку – головному «золотопідковізатору» Черкащини, Олег Котляр очолював «конторський» відділ «К». Святий обов’язок відділу – боротьба із корупцією. І Олег Котляр боровся. Потуги полковника на фронтах тотальної війни із корупцією недавно оцінили його ж колеги по роботі. Не так давно місцевий сайт «Провінція» опублікувала лист працівників УСБУ до редакції сайту під назвою: «Служби БЕЗПЕКИ? А може – Служби БЕЗСОРОМЛИВОСТІ України, чи взагалі – Служби «БРЕЛКІВ» України?». Олегу Котляру у ньому присвячено кілька рядків: «Немов «сірий кардинал» уважно пильнує за «заробітками» черкаських чекістів по всім напрямкам, щоб бодай ні один «зелений американський дядько» не заблукав на теренах нашої області!»

Цей простий городищенський парубок зробив блискучу кар`єру під наглядом видатного генерала Івана Івановича Прокопенка. Колись – начальника Черкаського СБУ. Іван Іванович був помаранчевий – при Ющенку, біло-блакитний – при Януковичі. Ще й дотепер працює помічником Тулуба, відповідальним за найбільш делікатні оборудки Героя…». Не забули про Олега Котляра автори «Провінції» і у продовженні оповіді про «подвиги» високовпоставлених працівників «контори глибокого бурєнія», що з’явилась на сайті слідом за першим матерівалом. «…У Котляра … за час служби з’явилась «хатинка» в черкаському сосновому бору – в кінці вулиці Мініна і Пожарського з лівої сторони»…Видання опублікувало нижче наведені фото хатинок, які, нібито, належать керівній верхівці УСБУ.

1396618806_kotlyar-2

1396618930_kotlyar

1396619000_kotlyar-1

Із прізвищем Котляра за губернаторства Черевка в області пов’язували і «кришування» процесу переміщення «лівого» спирту у великих обсягах, виготовленого Кросарським спиртзаводом.

Добрячий ажіотаж викликала і оборудка із контрабандною курятиною, яка була провернута приблизно у той період. Олег Котляр якраз тоді очолював відділ «К».

Незадовго до святкування першого травня на Черкащину із західних регіонів України заїхало дві «фури». За документами вони перевозили цукор, а по факту були по зав’язку завантажені курятиною без документів, яка знаходилась у тарі із бельгійським маркуванням. Затримали незаконний вантаж завше допитливі даішники. Погода стояла тепла, а водії зупинених вантажівок чомусь не вимикали холодильники рефрижераторів. Навіщо охолоджувати цукор? – задались питанням даішники і змусили водіїв показати вантаж.

Легким порухом руки цукор перетворився у контрабандну курятину. Тому водії і не вимикали холодильні установки, бо знали, що «бельгійський пернатий цукор» інакше до Мелітополя не доїде. Фури із затриманою курятиною наприкінці тижня передали Черкаській митниці, а вже в суботу її рішенням суду звільнили і віддали власнику. Сріблястий «мерс» власника курсував вулицями Черкас, за маршрутом Митниця-суд-СБУ.

Кажуть, власник спілкувався із деякими посадовцями суду, митниці і УСБУ, і «порішав» питання за чималий хабар у американських доларах.»

Андрій Продан
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: