ДЗВІН

Черкащани під облрадою вимагають усунення режиму януковичів – тулубів (резолюція мітингу)

1Ми, опозиційні політичні партії Черкащини, – ВО «Батьківщина», «Фронт змін», ВО «Свобода», «УДАР Віталія Кличка» разом з іншими партіями і громадськими організаціями, які входять в Раду опозиційних сил області, та громадою Черкащини, опираючись на результати парламентських виборів 28 жовтня 2012 року, заявляємо – українська влада втратила довіру українських громадян. Особливо яскраво виявилось це на Черкащині. Тут Партія регіонів на чолі з головою ОДА Сергієм Тулубом зазнала нищівної поразки, отримавши результат — 18 %. Практично більше 80 % черкащан вимагають усунення режиму януковичів-тулубів. Опозиційні політичні сили здобули переконливу перемогу над партією влади, — майже 65 % черкащан проголосували за «Батьківщину», «Свободу» та «УДАР».

Українська опозиція здобула цю перевагу всупереч намаганням режиму Януковича, уособленням якого на Черкащині є одіозний представник «донецького клану» — Сергій Тулуб, спотворити волевиявлення громадян. За три роки цей типовий член «сім’ї» Януковича так «покращив життя» черкащан у всіх сферах, що переважна більшість їх голосувала за опозицію.

Область залишили кілька десятків інвесторів, які мали намір вкладати гроші в промислові проекти. Через тиск із регіону “втекли” великі підприємства «Богдан», «НІБУЛОН», «Бондюель»… Грандіозні обіцянки Тулуба відновити Черкаський аеропорт чи запустити теплоходний рух по Дніпру, так і залишились обіцянками.

«Покращення» зачепило і дороги області, бо асфальт на них випарувався разом із снігом. У той же час суми коштів, вкладених і вкрадених на асфальтуванні черкаських шляхів, стрибнули до сотень мільйонів.

На фоні податкового рекету та наступу на дрібний бізнес, в області проводилась постійна «оптимізація» шкіл та лікарень, після чого в селах десятками зникали освітні та медичні заклади.

Витрачаючи мільйони гривень на прикрашання вулиць, ремонти апартаментів для чиновників, на купівлю дорогих «членовозів» та славослів’я у державних та комунальних засобах масової інформації, влада відмовляє громадянам у найнеобхіднішому, наприклад, припиняючи фінансування з бюджету лікарської клініки «Фрезеніус», де рятують від смерті хворих із нирковою недостатністю.

В області закриваються музеї, знищуються культові для українства національні пам’ятки, у примітивний склеп перетворено колиску української духовності – музей Тараса Шевченка на Чернечій горі у Каневі.

Все це відбувається з благословіння та за покровительства головного ненависника українців – Віктора Януковича та його мафіозно-олігархічного клану, який має одну ціль – знищення української культури, придушення українського духу та руйнування підвалин української держави.

Враховуючи викладене, від імені громади області ми продовжуємо наполягати на основних своїх вимогах:

• ухвалення закону про імпічмент президента та початку процедури імпічменту Януковича у Верховній Раді;

• звільнення Юлії Тимошенко, Юрія Луценка та інших політичних в’язнів;

• відставку голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба, начальника УМВС в Черкаській області Валерія Дернового;

проведення позачергових виборів до обласної та усіх місцевих рад Черкащини, оскільки їх сьогоднішній депутатський склад не відповідає нинішньому волевиявленню виборців області;

• покарання усіх фальсифікаторів виборчого процесу та його результатів на Черкащині.

У разі невиконання наших вимог, ми залишаємо за собою право на адекватну відповідь, на усі конституційні методи і засоби боротьби з антиукраїнською хунтою.

Слава Україні!

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: