ДЗВІН

Керівники обласної влади бояться чути критику або Чому опозицію позбавляють слова на сесіях

DSC00296_новый размерМинув “тиждень зірваних сесій”, вляглися пристрасті… На мітингах 20-22 березня, коли представники опозиційних сил Черкащини разом із громадськістю мітингували, блокували сесії Уманської та Черкаської міських,  обласної рад, дуже чітко окреслилася протистояння: влада – народ і опозиція. Люди повинні зрозуміти, що тільки від них залежать зміни в країні. Від їх бажань, прагнень та рішучості. Від опозиції ж можу сказати одне – ми продовжуватимемо діяти в інтересах захисту прав черкащан.

…Незаконного на сесії обласної ради було дуже багато. Не пропустили мого помічника Ігоря Сичова. Я не могла спокійно зайти, вийти з Будинку рад у той час як обласний депутат добивалася, щоб хворі на гостру ниркову недостатність зайшли на сесію, бо до цього часу губернатор Сергій Тулуб їх не прийняв. Зайти вдалося лише кільком хворим. Крім цього, незаконним було те, що мені не надали можливості виступити. Від імені депутатів міжфракційного об’єднання “Батьківщина” я хотіла висловити спільну оцінку роботи облради і її голови Валерія Черняка. І ця оцінка – незадовільно.

Цілком очевидно, що виступаючих після звіту пана Черняка депутатів визначала президія, це все було сплановано. Обласна влада не хоче чути критики на свою адресу. Чи не тому в обговоренні звіту голови облради звучали лише хвалебні оди? А мої слова були б неприємними.

Чому керівники області не говорять, що обсяги промисловості знизилися на 4,5% в минулому році? Що багато підприємств “дихають на ладан”? Що бізнес потерпає від проблем? Чому мовчать про борг із зарплатні в 15 млн. грн.? 22 навчальних закладах в 2011-2012 році закрили, 17 в сільській місцевості. На 76% школи забезпечені підручниками.

За рейтингом авторитетного видання “Коментарии”, який базуються на показниках Держкомстату України, голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб опинився на останніх сходинках. Це означає, що й ввірена йому область за рівнем соціально-економічного розвитку у 2012 році – одна з найвідсталіших на Україні. Черкащина увійшла в трійку відстаючих з динаміки будівництва, стала четвертою знизу за фінансовими результатами підприємств, п”ятою знизу – за динамікою промисловості і темпам введенням в експлутацію нового житла. Зате Черкаська область – лідер із розкрадання коштів на будівництві і ремонті автошляхів та з кількості безробітних на одне робоче місце. Рівень середньої зарплатні на 600 гривень менший, ніж у цілому по Україні.

Я говорю про проблеми не для того, щоб покритикувати. Давайте разом працювати, щоб ці проблеми усунути, ми готові підключатися! Лише тоді буде результат.

Обласна рада має зрозуміти, що ігнорувати думку громадськості – це злочин. Не буде ніякого покращення, коли ми не будемо прислухатися до людей. Виборці мають вільно ходити на засідання сесії, щоб депутати чули їх позицію, приймали її до уваги.

Наприкінці хочу нагадати, що обласна організація політичної партії “Фронт змін” буде приймати участь та ініціювати сама заходи, спрямовані на захист інтересів і конституційних прав черкащан.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

- Ви зрозуміли чому Путін продовжує називати українців БРАТами?
-Чому?
- Зверніть увагу на корінь БРАТи. Це він так натякає, що Україна має йому усе ВІДДАТИ.
----------------------------------------------
- Чув: "Країни "Великої сімки" зберуться у Гаазі"?
- А Путін?
- Його туди згодом ПРИВЕЗУТЬ.
----------------------------------------------
У Донецьку пройшов мітинг під гаслами «Янукович, Виходь!» і «Янукович, повернись!»
- Заманюють, - здогадався Янукович...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: